Vyhledat událost

Prague Harley Days + Burgerfest 2023  Již proběhlo


01. - 03.09.2023 Přidat do Google kalendáře

Místo: Výstaviště Praha Holešovice

Kontakty  pragueharleydays.cz


Jeden z největších a již tradičních evropských festivalů pro vyznavače svobody, motocyklů nejen Harley-Davidson a americké zábavy, to je All American Fest, tedy spojení 11. ročníku Prague Harley Days s Burgerfestem a FMX. Užij si s námi 3 dny krásných motocyklů – včetně spanilé jízdy Prahou – adrenalinových freestyle motocrossových show, boxu, živé muziky, testovacích jízd na motocyklech či v amerických kárách, kulinářských BBQ show a talkshows, českého piva, tanečních show, burgerů, dětských atrakcí, zkrátka zábavy pro celou rodinu. A víš co? Je jedno, na čem přijedeš.

Prague Harley Days se i v roce 2023 spojí s oblíbeným Burgerfestem. Na své si tak u nás přijde celá rodina a je jedno, zda přijedete na motocyklu nebo třeba tramvají.

 

O čem jsou Prague Harley Days? 

Harley-Davidson už 120 let spojuje lidi po celém světě a přináší jím neopakovatelné zážitky z jízdy. Tato americká legenda však není jen výrobcem motocyklů, ale především představitelem životního stylu. 

Nabízíme široké veřejnosti alespoň malou ochutnávku toho, čemu říkáme žít a užívat si ve stylu Harley-Davidson. Proto vyzýváme: ať už jezdíte na čemkoliv či vůbec, přijďte s celou rodinou oslavit s námi konec léta a užít si 3 dny motocyklů, skvělého jídla a pití, živé hudby, soutěží, expozic historických motocyklů či techniky armády ČR a dechberoucích show – tanečních, kuchařských i adrenalinových jako je například FMX,... zkrátka víkend plný zábavy pro malé i velké s neobyčejnou atmosférou.

Příběh Harley-Davidson

V roce 1903 zažehli v malé kůlně v Milwaukee ve Wisconsinu čtyři mladí muži kulturní oheň, který dále rostl a šířil se napříč oblastmi a generacemi. Jejich inovace a představivost, soustředěná na svět v jedné stopě, způsobila revoluci v dopravě a vytvořila životní styl, díky kterému se společnost Harley-Davidson stala nejžádanější značkou na celém světě… (zdroj: Harley-Davidson.com)