TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Dan Bárta & Illistratosphere, Vltava, Vanua 2  Již proběhlo


Datum: 21. 09. 2021 19:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: PVA EXPO Praha

Kontakty  www.praguekemp.cz  Facebook


Podzimní ozvěny Prague Kempu Letňany si můžete užít na večerním koncertě při veletrhu For Arch, který se uskuteční v úterý 21.09.2021 v Kongresovém sále, který se nachází ve druhé vstupní hale výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany.

Line up:  

  • 20:00 Vanua 2
  • 21:15 Vltava
  • 22:45 Dan Bárta & Illustratosphere

Vystoupí:

DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE

Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard populární hudby ... Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacet let!

Aktuálně skupina představuje v obměněné sestavě s mezinárodně uznávaným bubeníkem Martinem Valihorou dlouho očekávané páté řadové album "Kráska a zvířený prach".

HUDEBNÍ SKUPINA VLTAVA

Jedna z nejorignálnějších českých rockových skupin. Vltava je typická svou kompoziční nápaditostí, složitou a pestrou instrumentací a básnickými, někdy až surrealistickými texty. Pozávácím znamením je velmi osobitý projev Roberta Nebřeského, který je také frontmannem kapely a autorem většiny repertoáru. Vtipně kombinují všemožné rockové a popové styly a často se pohybují na hranicích parodie.

VANUA 2

Kapela Vanua 2 vznikla v roce 2017 spojením muzikantů ze skupin YannickTevi band a Blue Effect. Členy jsou bubeník z legendárního Blue Effectu Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha, klávesista Vít Beneš, kytarista a zpěvák Yannick Tevi a kytarista Honza Ponocný.