TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Pražský Pa-peer 2023  V prodeji


Začátek: 01.04.2023 09:00
Konec: 01.04.2023 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Pražská Tržnice - Holešovice


Po úspěšných akcích v Českých Budějovicích a Brně, se Pa-peer přesunuje i do Prahy. Více než 40 papírových tvůrců se sejde pod jednou střechou, ve dvou patrech, aby vám představili svojí tvorbu. 

Přijďte si nakoupit samolepky, diáře, sešity, zápisníky, fixy, pera, tužky, bloky, papírové skládačky, knihy a mnoho dalšího nebo vyražte na workshop. Vezměte s sebou i děti protože i pro ně je připravené tvoření například od firmy Kores nebo Aladine. 

Čeká na Vás skvělá atmosféra, vynikající káva a prosecco. Na místě se můžete i najíst a tak věříme, že s námi strávíte celý den v papírovém ráji bez toho, aby vám něco chybělo. 

Předprodej vstupenek probíhá na www.ticketlive.cz a opět máme připravené VIP vstupenky, které vždy stojí za to! Obsahují vstup na akci, welcome drink a jako vždy balíček produktů vyrobench přímo pro tuto  akci. Produkty nebudou samostatně k prodeji. 

Těšit se můžete na Psaní je hraní, Mankai Paper, Divokou tužku, Lemniskátu, VF Pen, Lepikaro, ScrapyLife, Euphoris, Mocer, Ten okamžik, Ahoj omalovanky, Canlistore, Andyna Art, Artida, Contexta, Hej, Kores, Pretty Papers, S láskou k papíru, Stationery Kingdom, Pohlednictví, Fleppi, Lipnisi, Bugr, Bára tvoří, Daniela Design, Tvůj rozlet, Aladine, Šikovná opice, Tapira, Papírové štěstí, Z lásky ke vzpomínkám, Ben Marko, Piiir, Hrravokádo, Diářová královna, Meandr a další...

Na jednom místě se sejdou desítky papírovýxh prodejců z celé České Republiky. 

Můžete se potkat s Mankai Paper, Filofax, Lepikaro, Canlistore, Divoká tužka, Kreativ, Contexta, Psaní je hraní, Tapira, Andyna Art, Papírové štěstí, Bugr a mnohé další. 

Připraveny jsou pro vás i workshopy, skvělé jídlo a pití a nezapomenutelná atmosféra akce, na které se sejde obrovské množství milovníků papíru. 

Jako VIP návštěvník získáte welcome drink a balíček jedinečných produktů vyrobených přímo pro tuto akci. 

 


Dostupné vstupenky

Nečíslováno

1   V.I.P.: [Regular]
1   Regular: [Regular]

V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny
Regular