Vyhledat událost

Premiérová přednáška KORUNA SVĚTA & HIMÁLAJE Radka Jaroše MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ


Datum: 09. 03. 2021 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Panský dům Choceň

Kontakty  www.cafe59.cz


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 03.12.2020, 11.03.2021

PREMIÉROVÁ PŘEDNÁŠKA Radka Jaroše shrnující expedice na vrcholy všech osmitisícovek i cesty na nejvyšší hory všech kontinentů. Radek Jaroš je teprve druhým horolezcem planety, který je držitelem KORUNY SVĚTA a KORUNY HIMÁLAJE zároveň.

Původní termín této premiérové přednášky byl již v březnu 2020, tedy před rokem. Ten jsme díky virové situaci překládali až do tohoto již finálního termínu s očekáváním, že se již potkáme… bohužel světlo na konci virového tunelu je těžké zahlédnout, rozhodli jsme se tedy přednášku uskutečnit „virnevir“ a vypravit se za vámi do vašich obýváků prostřednictvím ON-LINE STREAMu.

V roce 2014 Radek úspěšně vystoupil na poslední, čtrnáctou osmitisícovku – K2 a stal se prvním Čechem a teprve 15. člověkem na světě, který tímto způsobem získal KORUNU HIMÁLAJE. Druhou ze dvou korun, KORUNU SVĚTA, získal teprve koncem roku 2019 výstupem na Kilimandžáro. Výstupy absolvuje výhradně bez použití kyslíkového přístroje.

- V případě, že jste zakoupili vstupenku na prodejním místě a neobdrželi jste e-mail s informacemi o online přenosu, obraťte se s případnými dotazy na info@ticketlive.cz.