Vyhledat událost

PROMUZIKA 2022  Již proběhlo


Datum: 20. - 21. 05. 2022 Přidat do Google kalendáře

Místo: PETROF Gallery Hradec Králové

Kontakty  www.promuzika.cz


Veletrh českých hudebních nástrojů

Staňte se součástí jedné z největších přehlídek českých výrobců hudebních nástrojů. Srdečně vás zveme na první ročník veletrhu „PROMUZIKA“, který se uskuteční 20. – 21. května 2022 v industriálních prostorách PETROF Gallery v Hradci Králové.

Veletrh „PROMUZIKA“ se koná pod taktovkou Asociace výrobců hudebních nástrojů (AVHN). Patronem akce je kapela Chinaski.

Těšit se můžete na dvoudenní akci, kde se představí nejvýznamnější výrobci českých hudebních nástrojů. V pátek máte jedinečnou možnost strávit den s patronem veletrhu, skupinou Chinaski. Na několika speciálních programových blocích si s nimi můžete povídat o muzice, skládání, songwritingu a čekají vás také ukázky práce s jednotlivými nástroji včetně závěrečného speciálního vystoupení pro návštěvníky veletrhu. Po celou dobu trvání festivalu budou probíhat umělecké i odborné workshopy.

Připravený je bohatý doprovodný program, včetně dalších večerních koncertů ve venkovních prostorách areálu PETROF, kde zahrají Ivan Mládek a Banjo Band, Radim Zenkl, kapela HASHBERRY a další.

Přijďte si vyzkoušet novinky ze světa hudebních nástrojů, které vytvořily zlaté české ručičky a užijte si vystoupení známých muzikantů!

Děti do 6 let ZDARMA.

VÍCE K PROGRAMU ZDE