TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

CARL COX Pure Open Air Prague 2022  V prodeji


Datum: 08. 07. 2022 14:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Praha - bude upřesněno

Účinkující: Carl Cox (UK), Eric Powell (UK), DJ Lucca (CZ), Subgate, Misa Salacova, DJ Nuff

Kontakty  www.carlcox.com  Facebook Carl Cox  FB Event


 Pure Open Air Carla Coxe se přesouvá na 8.7.2022

Je nám to velmi líto a do poslední chvíle jsme hledali schůdné řešení vládních restrikcí v rámci Covid19, avšak situace stále není natolik stabilizovaná, abychom byli schopni uspořádat tak velkou akci, jakou je Pure Open Air Carla Coxe.

I když se situace ohledně omezení pořádání kulturních akcí zlepšuje, není z naší strany profesionální, abychom sázeli na “lepší” zítřky, nebo obcházeli zákonná omezení tak, jak tomu je ve spoustě případů ohlašovaných akcí jinými “promotéry”.

Samozřejmě jsme velmi rádi, jak jsou všichni fanouškové natěšení a asi i chápeme některé pořadatele, že se snaží “urvat” cokoliv ze sézóny 2021. Ovšem, není zodpovědné ani vůči vám a ani vůči Carlu Coxovi, abychom vpustili na Křižíkovu fontánu tolik fanoušků, kolik má nyní zakoupenou vstupenku a doufali, že nepřijde kontrola a akce nebude zastavena - to si zkrátka nemůžeme dovolit, a to je možná i to, proč už po tolikáté nám dal Carl Cox svojí důvěru jeho vystoupení organizovat.

Nový termín konání je 8.7.2022, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat. Samozřejmě s touto změnou příjdou také pozitivní informace, o kterých se dozvíte v průběhu září, myslíme, že budete nadšeni a velmi překvapeni!

LEGENDÁRNÍ CARL COX PŘIVEZE DO PRAHY SVŮJ VLASTNÍ OPEN AIR

Když největší ikona světové taneční scény Carl Cox naposledy vystoupil v Česku, bez problémů vyprodal hokejovou halu a krátce poté dvě prémiové párty v SaSaZu. V pátek 8. července 2022 dorazí zpět a to se svým vlastním festivalem PURE. Tato párty značka vyhrála nejlepší událost léta 2017 a vy se máte opravdu na co těšit. Před Carlem Coxem vystoupí například groove-maker DJ Nuff, Misa Salacova, Subgate, Lucca nebo věrný parťák Carla Coxe, Eric Powell. Ovšem plejáda umělců tímto nekončí! Máme pro Vás velké překvapení, které již brzy odhalíme a máte se opravdu na co těšit.

„Carl Cox ani po více jak třiceti letech za mixážním pultem neztrácí elán a stále umí do svých setů vložit unikátní náboj a energii. Jeho koncept PURE, se kterým sklízí ovace po celém světě, se zaměřuje na oslavu techna a house music a samotný Dj dbá i na to, aby byl doprovázen geniálním zvukem,“ říká promotér eventu Dalin Vajčner a láká také na další vychytávky Pure Open Air festivalu, který zpestří holografická show, 3D projekce, multimediální show a pyrotechnika.

Carl Cox již léta obohacuje scénu o našlápnuté groovy projekty, jež zákonitě roztancují každého, kdo se jen projde kolem tanečního parketu. A nejinak tomu bude i v Praze. Slavný Dj, který původně pochází z Barbadosu, se na hudební scéně začal objevovat v 80. letech. V roce 1986 se přestěhoval do Brightonu, kde hrával po místních klubech. Proslavil se o dva roky později, kdy jako vůbec první Dj zapojil do setu třetí gramofon. Vysloužil si tak přezdívku „Tří-gramofonový mág".

„Jeho energie se brzy stala pověstnou. V roce 1997 byl vyhlášen vítězem prvního ročníku ankety světový Dj roku časopisu Dj Mag a od té doby se neustále drží v první desítce či těsně za ní,“ dodává osobní kamarádka Djka Lucca.


Dostupné vstupenky

V.I.P. Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [V.I.P.]

Nečíslované stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Čtvrtá vlna]

V.I.P. GOLD Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [V.I.P. GOLD]

Dospělý

Výhody VIP

 • VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & farty crackers
 • soukromé WC
 • samostatný vchod

Výhody VIP GOLD

 • zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
 • zdarma vstup na international official indoor afterparty 
 • samostatný vchod
 • zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí
 • soukromé WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers
 • apokalypsa store se slevou 20 %
 • možnost navštěvovat také VIP prostor, kde jsou tyto výhody:
  • VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers
  • vlastní slunečná terasa s přímým výhledem na hlavní stage

Pořadatel si vyhrazuje právo změny místa konání v případě nepřiznívé změně počasí, při kterém nebude možné festival technicky zrealizovat, do vnitřních prostor (kryté haly).