Vyhledat událost

CARL COX Pure Open Air Prague 2022 PŘEDPRODEJ UKONČEN


Datum: 08. 07. 2022 14:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: ostrov Štvanice (centrální kurt Coloseum) Praha

Účinkující: Carl Cox (UK), Eric Powell (UK), DJ Lucca (CZ), Subgate, Misa Salacova, DJ Nuff

Kontakty  www.carlcox.com  Facebook Carl Cox  FB Event


Pure Open Air CARLA COXE na štvanickém koloseu, dorazí také DJ RUSH a UMEK!

Zásadní novinky přináší letní techno akce roku 2022 Pure Open Air s Carlem Coxem! Velikán a král světové techno scény dorazí do Prahy se svojí značkou PURE v pátek 8. července 2022, a to na štvanický ostrov a centrální tenisové koloseum, aby jako první elektronický umělec vůbec vyprodal tento ohromný a majestátní objekt! Toto dominantní místo konání s atmosférou řeckého kolosea bude tak exkluzivně hostit krále a legendu Carla Coxe, celý festival odstartuje ve 14:00 a kromě jedinečné atmosféry uprostřed Prahy nabídne nově nový druh vstupenek.

Těmi se stanou exkluzivní VIP Diamond boxy, v omezeném celkovém množství 128 ks vstupenek, v celkem 16 boxech. Tyto vyvýšené lóže s nejlepším výhledem na stage mají samozřejmě sezení, hlídaný prostor a obsluhovaný párty box profesionálním barmanem jako v klubu (nemusíte chodit na bar), alkoholické a nealkoholické nápoje, ovoce a party crackers zdarma po celou dobu konání akce. Ke vstupence navíc získáte balíček merchandisingu Apokalypsa dle vlastního výběru v hodnotě 1490,- a konopnou prémiovou kosmetiku Kanabigerol v hodnotě 1290,-. Do svého párty boxu se dostanete samostatným vchodem do areálu Štvanice a samozřejmě můžete navštěvovat všechny ostatní sektory této monster akce (regular / vip / gold). A aby toho nebylo málo, vstupenku si pečlivě uschovejte, protože vás opravňuje ke vstupu ZDARMA na pokračující párty v holešovické sportovní hale.

PURE OPEN AIR dále nabízí vstupenky Regular a VIP Gold, pokud jste měli zájem zakoupit vstupenky VIP - máte smůlu - jsou beznadějně vyprodány.