Vyhledat událost

RODOKRUG - Mezinárodní festival domorodých tradic  Již proběhlo

RODOKRUG - Mezinárodní festival domorodých tradic

Datum: 10. - 12. 05. 2019, 12:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Chatový tábor Poľana Vrbovce

Kontakty  www.rodokrug.com  Událost FB


Mezinárodní festival domorodých tradic je setkání zástupců přeživších a znovu oživených domorodých kultur z Evropy i dalších kontinentů.

Pozvání do kruhu domorodých Rodů byly tyto rodnověrné skupiny: Slovani, Keltové,  Baltové, Germáni, Vikingové, Sami, Asatru, Italikové, Románové, Helenové a Kogi.

Cílem RODOKRUGU je vytvořit prostor pro vzájemnou komunikaci a sdílení.

Na festivalu zažijete originální obřady, zazpíváte si a zatančíte domorodé písně a tance, nakoupíte na jarmarku tradičních řemesel, zúčastníte se zajímavých přednášek o původních kulturách v Evropě i jinde, nebo se zapojíte do debatního fóra na ožehavá témata.

Po zakoupení vstupenky kategorie "Student" je na místě nutné předložit platný průkaz ISIC.

Vstup pro děti do 13 let a osoby ZTP/P je ZDARMA.

Pro vstupenku pro držitele průkazu ZTP nás kontaktujte na info@ticketlive.cz.

Planeta Země nás volá a chce, abychom se zamysleli, co předáme našim dětem. Jestli k Vám vaši předkové promluvili a cítíte jejich hlas ve svém srdci, přijeďte. Spojíme síly ve společném kruhu s našimi písněmi, modlitbami, tanci a moudrými činy.

Klíčem je spojení člověka s planetou. Jsou to naše domorodé tradice a jejich lidé. Ukazují nám, co jsou hodnoty jako Člověk, Příroda, RODina, LÁSKA, spojení s posvátnými sílami a vzájemné přátelství. Naši bohové a předkové nás ochraňují na naší cestě.

Přijměte prosím pozvání na nový festival Rodokrug - prostor ke sdílení domorodých nauk od našich drahých předků.

Zveme Vás, protože:
Je potřeba se poradit a najít cestu. SPOLEČNĚ. Ruku v ruce, s otevřeným srdcem.
Toužíme sdílet moudrosti předané našimi předky, naše nádherné domorodé TRADICE.
Tvoříme prostor, kde se potkáme se zástupci dalších kmenů z Evropy a jiných světadílů, kteří své tradice dokázali udržet až do dnešních dnů.
Je čas sdílet naše hluboké hodnoty a znovu obnovit posvátnou sílu, která spojuje naše národy. Je to síla naší Země a toto posvátné spojení můžeme také předat našim budoucím generacím.

Přijďte - a jestliže můžete, přineste své TRADICE, OBŘADY, TANCE, které v sobě nesete, a sdílejme je všichni navzájem. Přijďte promluvit k lidem na přednášce. Nebo zkrátka přijďte podpořit toto setkání svou přítomností. Každý je vítán. Společně najdeme
klíč ke šťastnému životu v rodině, komunitě a spojení ducha s vesmírem.

Moc se na vás těšíme.