TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

DRUM DIVISION  Již proběhlo


Datum: 12.10.2018 21:00

Místo: Roxy Club Třebíč

Kontakty  Roxy Club  Událost FB


Popis:

Premiéra akce Drum division představí v nově otevřenému klubu Roxy koncept dnb mejdanů, který nemá v širokém okolí obdoby. Už na prvním vydání se máme opravdu na co těšit..

Z Bulharska přijíždí mladý, talentovaný producent L 33, který zaznamenává v posledních letech opravdu rychlý vzestup a již stabilně patří mezi elitu dnešního dnb světa. O kvalitě jeho tvorby hovoří řada vydaných releasů na uznávaných, světových labelech jako je Ram, Titan, Blackout a další..Zejména spolupráce s Andym C a Ram records byla pro jeho tvorbu zlomová a směrodatná. V současnosti je L 33 nedílnou součástí oblíbené Eatbrain family. 
https://eatbrain.net/l33

Další postava, která neodmyslitelně patří do světové top dnb třídy je britský MC COPPA, bezesporu jeden z nejuznávanějších Mc na scéně, jeho hlas plný energie měli možnost slyšet posluchači ve více jak 30ti zemích po celém světě. Za, zhruba 10 let na scéně měl možnost vystoupení společně s projekty jako je Camo & Crooked, Prolix, Maztek, Tantrum Desire a další. Velké množství tracků, ve kterých se objevuje nezaměnitelný Coppův hlas potom vyšla na řadě věhlasných labelů jako je Playaz, Viper či Technique Recordings. Mimo dnb scénu je Coppa aktivní i v jiných hudebních žánrech, za zmínění stojí například společné tour se světovou hiphopovou hvězdou Missy Elliot.
https://eatbrain.net/coppa

Kvalitní český support zajistí všem dobře známí BIFIDUS AKTIF a AKRIA z Let it Roll dj stáje. 
Brněnskou metropoli a tamní uskupení Redrum zastoupí CHECKMATE. 
Pořádající Lospided crew budou reprezentovat djs Bassgent, Tenssy a djane Szuggi.

Mimo pořádné porce dnb se můžete těšit na audiovisuální peklo, které pro Vás Lopsided.cz a klub Roxy chystá.