TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Sirius Festival MyFace 2020  V prodeji


Datum: 24. 10. 2020 9:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hotel Sladovna

Kontakty  Facebook  www.my-face.cz


Popis:

Vzhledem k nařízení Bezpečnostní rady státu o zákazu hromadných akcí se Festival MyFace v původním termínu 21. 3. 2020 neuskuteční. Náhradní termín akce je stanoven na sobotu 24. 10. 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Festival MyFace počtvrté. Přijedou Jelínek, Nerudová i Bernatský.

Čtvrtý ročník Sirius Festivalu MyFace se uskuteční v sobotu 24. října 2020 v krásném prostředí Hotelu Sladovna Černá Hora na Blanensku. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, inspirativní příběhy, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

Mezi vystupujícími budou hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který v minulosti spolupracoval i s Jaromírem Jágrem a momentálně pak s tenistkou Karolínou Plíškovou a mnoha dalšími špičkovými sportovci Marian Jelínek. Dorazí sportovní moderátor, držitel několika cen TýTý Vojtěch Bernatský nebo ekonomka a rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová. S aktuálními tématy vystoupí majitel firmy LIKO- S, rodinné firmy roku 2014, Libor Musil, europoslanec Tomáš Zdechovský, podnikatel a filantrop Libor Hoření, lektor, mentor a osobní trenér Matěj Krejčí, podnikatel Jiří Pantůček a manažer společnosti Sirius a spoluzakladatel vzdělávací společnosti Umím se prosadit Tomáš Bubeník.

Moderátorkou akce bude Veronika Poláčková, kterou znají diváci České televize z pořadu Dobré ráno.

Účastníci festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět cvičení, prodej zajímavých a inspirativních knih a další doprovodný program.

Část výtěžku akce půjde na podporu projektu Společnou cestou s námi, který pomáhá zdravotně hendikepovaným dětem (www.spolecnoucestou.cz).

Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli začít žít své sny v každodenním životě.


Dostupné vstupenky

Nečíslované sezení Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategorie I.]

Dospělý