TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Sirius Festival MyFace 2021 PŘESUNUTO NA ROK 2021


Datum: květen/červen 2021 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hotel Sladovna

Kontakty  Facebook  www.my-face.cz


Popis:

Vzhledem k nejasné současné situaci a budoucímu výhledu, reakcím návštěvníků a spíkrů, jsme se rozhodli přeložit Festival MyFace na rok 2021. Pravděpodobně na květen/červen.

Termín bude nejpozději do konce roku upřesněn s výhledem na aktuální epidemiologickou situaci a předpokládaný vývoj.

Museli jsme v posledních dnech učinit těžké rozhodnutí, ale vzhledem k tomu, že Festival je o emocích (které nechceme skrýt za roušky), o setkávání se tváří v tvář, o osobních kontaktech, neformálním networkingu…, věříme, že jsme se rozhodli správně.

Vstupenky zůstávají v platnosti.

Festival MyFace počtvrté. Přijedou Jelínek, Nerudová i Bernatský.

Čtvrtý ročník Sirius Festivalu MyFace se uskuteční v roce 2021 v krásném prostředí Hotelu Sladovna Černá Hora na Blanensku. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, inspirativní příběhy, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

Mezi vystupujícími budou hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který v minulosti spolupracoval i s Jaromírem Jágrem a momentálně pak s tenistkou Karolínou Plíškovou a mnoha dalšími špičkovými sportovci Marian Jelínek. Dorazí sportovní moderátor, držitel několika cen TýTý Vojtěch Bernatský nebo ekonomka a rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová. S aktuálními tématy vystoupí majitel firmy LIKO- S, rodinné firmy roku 2014, Libor Musil, europoslanec Tomáš Zdechovský, podnikatel a filantrop Libor Hoření, lektor, mentor a osobní trenér Matěj Krejčí, podnikatel Jiří Pantůček a manažer společnosti Sirius a spoluzakladatel vzdělávací společnosti Umím se prosadit Tomáš Bubeník.

Moderátorkou akce bude Veronika Poláčková, kterou znají diváci České televize z pořadu Dobré ráno.

Účastníci festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět cvičení, prodej zajímavých a inspirativních knih a další doprovodný program.

Část výtěžku akce půjde na podporu projektu Společnou cestou s námi, který pomáhá zdravotně hendikepovaným dětem (www.spolecnoucestou.cz).

Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli začít žít své sny v každodenním životě.


Dostupné vstupenky

Nečíslované sezení Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Kategorie I.]

Dospělý