Vyhledat událost

Sirius Festival MyFace 2021  Již proběhlo


Datum: 04. 09. 2021 9:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Wellness Hotel Panorama

Kontakty  Facebook  www.my-face.cz


Čtvrtý ročník Sirius Festivalu MyFace se kvůli pandemii uskuteční v novém termínu.

V sobotu 4. 9. 2021 se sejdeme v krásném prostředí Wellness Hotelu Panorama v Blansku. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, inspirativní příběhy, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

Mezi vystupujícími budou hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který v minulosti spolupracoval i s Jaromírem Jágrem a momentálně pak s tenistkou Karolínou Plíškovou a mnoha dalšími špičkovými sportovci Marian Jelínek. Dorazí sportovní moderátor, držitel několika cen TýTý Vojtěch Bernatský nebo ekonomka a rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová. S aktuálními tématy vystoupí majitel firmy LIKO-S, rodinné firmy roku 2014, Libor Musil, europoslanec Tomáš Zdechovský, podnikatel a filantrop Libor Hoření, lektor, mentor a osobní trenér Matěj Krejčí, podnikatel Jiří Pantůček a manažer společnosti Sirius a spoluzakladatel vzdělávací společnosti Umím se prosadit Tomáš Bubeník.

Účastníci festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět jóga, prodej zajímavých a inspirativních knih a další doprovodný program. Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli žít své sny v každodenním životě.