Vyhledat událost

Sirius Festival MyFace / Golf Resort Kaskáda / 09.09.2023  Již proběhlo


Začátek: 09.09.2023 09:00
Konec: 09.09.2023 16:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Golf Resort Kaskáda


Festival MyFace pošesté.

Přijedou Jelínek, Petráček či Kovanda

Šestý ročník Sirius Festivalu MyFace se uskuteční v sobotu 9. září 2023 v příjemném prostředí Golf Resortu Kaskáda. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, inspirativní příběhy, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

Mezi vystupujícími budou hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který v minulosti spolupracoval i s Jaromírem Jágrem Marián Jelínek. Dorazí ekonom Lukáš Kovanda nebo paralympijský vítěz a jeden z nejlepších českých hendikepovaných sportovců Arnošt Petráček.

S aktuálními a velmi zajímavými tématy vystoupí docentka na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích, odbornice na lidskou psychiku spojenou se zdravým životním stylem a autorka televizní docureality Ke štěstí Klaudia Zusková. Dále se můžete těšit na ředitelku společnosti Performia a autorku podcastu O lidech Lucii Spáčilovou, dorazí také konzultant, lektor a výkonný ředitel ve společnosti EVERESTA Ladislav Buček. Chybět nebude ani speakerka, byznys mentorka, koučka úspěchu a spoluzakladatelka start-upu MotherTree UK Julia Kotula nebo lídr finančně poradenské sítě ve společnosti SIRIUS Finance Michal Oppl. Moderátorkou akce bude Lucie Hrdličková, kterou znají diváci CNN Prima News.

Záštitu nad akcí letos převzal místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Karel Havlíček.

Účastníci Festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět doprovodný program a další. Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli žít své sny v každodenním životě.