Vyhledat událost

Sirius Festival MyFace 2022  Již proběhlo


Datum: 10. 09. 2022 9:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hotel Maximus Resort Brno


Festival MyFace popáté.
Přijedou Jelínek, Horská i Strachová

Pátý ročník Sirius Festivalu MyFace se uskuteční v sobotu 10. září 2022 v krásném prostředí Hotelu Maximus Resort v Brně. Na unikátní a výjimečné akci zaměřené na osobní rozvoj, inspirativní příběhy, život, práci a podnikání se opět představí zajímavé osobnosti z celé České republiky.

Mezi vystupujícími budou hokejový trenér, kouč, manažer, pedagog a spisovatel, který v minulosti spolupracoval i s Jaromírem Jágrem Marian Jelínek. Dorazí uznávaná ekonomka, odbornice na měnovou a rozpočtovou politiku Helena Horská nebo mistryně světa a olympijská medailistka ve sjezdovém lyžování a zakladatelka Kliniky Vo2max Šárka Strachová.

S aktuálními a velmi zajímavými tématy vystoupí trenér, konzultant a poradce, kterého si firmy najímají, aby jim pomohl s jejich efektivitou v oblasti marketingu, obchodu a řízení Martin Kolenička, poradkyně pro osobní rozvoj, autorka podcastu O talentech s Markétou, spoluautorka filmu Moc myšlenky, certifikovaná koučka pro práci se silnými stránkami, zakladatelka společnosti Cloud 9 Institute Markéta Gabzdyl Tichá, manažer společnosti Sirius a spoluzakladatel vzdělávací společnosti Umím se prosadit Tomáš Bubeník, zakladatelka projektu Fpohybu Nela Ďopanová nebo zakladatelka a CEO projektu Testuj.to a leader komunity Ženy s.r.o. Eva Čejková.

Účastníci festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, nebude chybět doprovodný program (jóga, protahovací cvičení, zdravotní měření…), nabídka zajímavých a inspirativních knih a další.

Akce je určena široké veřejnosti, konkrétně těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Cílem Festivalu je podpořit v lidech potenciál, aby se nebáli začít žít své sny v každodenním životě.