Vyhledat událost

SOUNDTRACK 2022
JIŘÍ ŠEVČÍK & PIRATE SWING Band  Již proběhlo


Začátek: 25.08.2022 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hlavní stage pod zámkem

Kontakty  soundtrackfestival.cz  Facebook


SOUNDTRACK festival velkolepě zahájí stálice české swingové scény JIŘÍ ŠEVČÍK & PIRATE SWING Band se svou swingovou crossover poctou filmu. Během večera zazní hity z populárních  českých filmů Pelíšky a Trhák nebo francouzských komedií Četník a mimozemšťané a Zvíře. Diváci se mohou těšit i na velké melodie ze světových filmových hitů  New York, New York, Apocalypsa, Deník Bridget Jones a další. Fanoušci Karla Gotta ocení směs jeho největších hitů, která původně vznikla jako hudební dárek pro samotného mistra. Diváky jistě osvěží melodie z televizních seriálů Návštěvníci, Simpsonovi a Kačeří příběhy.

Dvacetičlenné hudební těleso má na svém kontě spolupráce s takovými velikány, jakými jsou skupina Queen, Karel Gott, Jiří Suchý, Jitka Zelenková, Leona Machálková a spousta dalších. 

 

Opendroor: 19:00

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.