TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK 2022
JIŘÍ ŠEVČÍK & PIRATE SWING Band  V prodeji


Začátek: 25.08.2022 20:00
Konec: 25.08.2022 21:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hlavní stage pod zámkem

Kontakty  soundtrackfestival.cz  Facebook


SOUNDTRACK festival velkolepě zahájí stálice české swingové scény JIŘÍ ŠEVČÍK & PIRATE SWING Band se svou swingovou crossover poctou filmu. Během večera zazní hity z populárních  českých filmů Pelíšky a Trhák nebo francouzských komedií Četník a mimozemšťané a Zvíře. Diváci se mohou těšit i na velké melodie ze světových filmových hitů  New York, New York, Apocalypsa, Deník Bridget Jones a další. Fanoušci Karla Gotta ocení směs jeho největších hitů, která původně vznikla jako hudební dárek pro samotného mistra. Diváky jistě osvěží melodie z televizních seriálů Návštěvníci, Simpsonovi a Kačeří příběhy.

Dvacetičlenné hudební těleso má na svém kontě spolupráce s takovými velikány, jakými jsou skupina Queen, Karel Gott, Jiří Suchý, Jitka Zelenková, Leona Machálková a spousta dalších. 

 

Opendroor: 19:00

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.


Dostupné vstupenky      290.0 CZK        340.0 CZK        390.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Sektor A, sezení u pódia Opravňuje ke vstupu do Sektoru A (nečíslované sezení).

1   Dospělý: [Kategorie I.]

Sektor B Opravňuje ke vstupu do Sektoru B (nečíslované sezení).

1   Dospělý: [Kategorie II.]

Sektor C Opravňuje ke vstupu do Sektoru C (nečíslované sezení).

1   Dospělý: [Kategorie III.]

Dospělý