Vyhledat událost

SOUNDTRACK 2023 - Tros Discotequos & afterparty  Již proběhlo


Začátek: 25.08.2023 21:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hlavní stage pod zámkem

Účinkující: Vojtěch Dyk, Jakub Prachař, Jan Maxián, DJ Akvaman

Kontakty  http://soundtrackfestival.cz/  Facebook


AKCE BYLA ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ PŘESUNUTA NA PŘÍŠTÍ ROK. 
VAŠE VSTUPENKY ZŮSTAVAJÍ V PLATNOSTI.

 

Pozor, připravte se na něco nevídaného!

Vojta Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián. Hudební setkání, při kterém se může stát cokoliv! Nečekejte obvyklý koncert. Pánové z Tros Discotequos hrají národní písně či hity ze zahraničí  a užívají si hudbu v netradiční formě. Můžeme vám garantovat, že si to užijete i vy! Provedení písní se odvíjí od atmosféry večera, nálady publika, souznění s kapelou a v neposlední řadě přání diváků. Repertoár žánrů a písní je takřka neomezený. Od populárních songů až po operní árie. 

O průběhu večera spolurozhodujete vy, diváci. Zábavné provedení, brilantní zpěv, jedinečná harmonie a dokonalý rytmus. Taková bude show Tros Discotequos! Koktejl nakažlivé radosti  z muziky a společného setkání. Upřímné, otevřené a osvobozující chvíle s hudbou, skvělou náladou, radostí ze života a společného zážitku.

Chcete tyto fešáky, kterým není cizí žádný tón a kteří to umí roztočit jako málokdo, vidět a slyšet naživo? Přijďte na Tros Discotequos!

Vojta Dyk - zpěv, Jan Maxián - klávesy a zpěv, Jakub Prachař - bicí a zpěv. Známí herci  a muzikanti, společně zejména jako členové skupiny NightWork.

Po skončení koncertu Tros Discotequos se můžete těšit na Afterparty v podání DJ Akvaman.

 

Opendoor: 20:30