TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2018
Čechomor: Rok ďábla
Světová premiéra koncertu skupiny Čechomor s filmovou velkoplošnou projekcí  Již proběhlo


Datum: 30.08.2018 19:00

Místo: Koncertní hala - Hlavní stage

Žánry: Folk rock (Hudba) , Folk rock (Festival)

Účinkující: Čechomor

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

Čechomor: Rok ďábla
Koncert kultovní české kapely s filmovými projekcemi
"Film pro lidi, kteří dokážou slyšet melodie." 

Pro zahájení celého festivalu jsme pro vás připravili filmovou a hudební lahůdku. Kapela Čechomor představí ve světové premiéře fiktivní dokument režiséra Petra Zelenky Rok ďábla v originálním koncertním pojetí s projekcí nejlepších scén filmu.

Jeden z nejúspěšnějších diváckých filmů roku 2002 si získal srdce diváků i kritiků, jeho tvůrci obdrželi 7 Českých lvů (nejlepší film, režie, střih, zvuk, hudba, filmový plakát a divácky nejúspěšnější český film), a také hlavní cenu Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary - Křišťálový glóbus.

Ve filmu se Čechomor vrací ke svým začátkům, setkává se s mnoha osobnostmi jako je Jaromír Nohavica, Karel Plíhal a především britský hudebník a producent Jaz Coleman, který se podílel na úspěšném projektu Proměny – projektu, který kapelu proslavil u českých posluchačů napříč hudebními styly.

Kapela letos slaví již 30 let své existence a nám je ctí, že se do oslav zapojíme světovou premiérou jedinečného projektu Čechomor: Rok ďábla.

A... „Když vydržíte mlčet, uslyšíte melodie lidí kolem sebe.

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Filmový merchandise ke koncertu za speciální SOUNDTRACK ceny!

Čím dříve, tím levněji!

 

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.