TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2018
Čechomor: Rok ďábla
Světová premiéra koncertu skupiny Čechomor s filmovou velkoplošnou projekcí  V prodeji


Datum: 30.08.2018 19:00

Místo: Koncertní hala - Hlavní stage

Žánry: Folk rock (Hudba) , Folk rock (Festival) , Folk rock (Blíží se...)

Účinkující: Čechomor

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

Čechomor: Rok ďábla
Koncert kultovní české kapely s filmovými projekcemi
"Film pro lidi, kteří dokážou slyšet melodie." 

Pro zahájení celého festivalu jsme pro vás připravili filmovou a hudební lahůdku. Kapela Čechomor představí ve světové premiéře fiktivní dokument režiséra Petra Zelenky Rok ďábla v originálním koncertním pojetí s projekcí nejlepších scén filmu.

Jeden z nejúspěšnějších diváckých filmů roku 2002 si získal srdce diváků i kritiků, jeho tvůrci obdrželi 7 Českých lvů (nejlepší film, režie, střih, zvuk, hudba, filmový plakát a divácky nejúspěšnější český film), a také hlavní cenu Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary - Křišťálový glóbus.

Ve filmu se Čechomor vrací ke svým začátkům, setkává se s mnoha osobnostmi jako je Jaromír Nohavica, Karel Plíhal a především britský hudebník a producent Jaz Coleman, který se podílel na úspěšném projektu Proměny – projektu, který kapelu proslavil u českých posluchačů napříč hudebními styly.

Kapela letos slaví již 30 let své existence a nám je ctí, že se do oslav zapojíme světovou premiérou jedinečného projektu Čechomor: Rok ďábla.

A... „Když vydržíte mlčet, uslyšíte melodie lidí kolem sebe.

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Filmový merchandise ke koncertu za speciální SOUNDTRACK ceny!

Čím dříve, tím levněji!

 

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.


Dostupné vstupenky      490.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Sektor B Opravňuje ke vstupu do Sektoru B (nečíslované sezení).

 

Celková cena:

Cena na místě: Regular 590.0 CZK


Regular