TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2019
Hvězdy StarDance: Z pohádky do pohádky  V prodeji


Datum: 31. 08. 2019 13:00

Místo: Hlavní stage Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

POHÁDKOVÉ MELODIE V TANEČNÍCH CHOREOGRAFIÍCH JANA ONDERA

Hvězdy StarDance tančí na pohádkové melodie!

Jedinečná taneční show představuje známé tváře StarDance v originální choreografii Jana Ondera.

Vystoupí: Veronika Arichteva, Dana Batulková, Kateřina Baďurová Janků, Marie Doležalová, Veronika Lálová, Daniela Šinkorová, Kamila Tománková, Jan Onder, Michal Necpál, Michal Padevět, Jan Tománek, Marek Zelinka a další.

Po loňské úspěšné premiéře tanečního odpoledne na hlavní stage jsme i letos do hlavního programu festivalu zařadili taneční program hvězd ze StarDance. Jan Onder tentokrát připravil speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady choreografie, které Vás provedou Z pohádky do pohádky.

Elsa z Ledového království se tak na parketu potká s Popelkou nebo Princeznou se zlatou hvězdou. Svůj milostný příběh tanečními kroky zatančí Kráska a zvíře nebo Tarzan. Se zvířátky z Madagaskaru budeme Hledat Nema. Zatouláme se do Doby ledové a na vše dohlédne Lví král.

Tyto a další pohádkové melodie na festivalovém parketu ztvární tanečníci a slavné osobnosti ze StarDance; těšit se můžete vedle Jana Ondera na tanečníky z loňského provedení - Danu Batulkovou, Kateřinu Baďurovou, Michala Padevěta, Veroniku Lálovou a premiérově také na Danielu Šinkorovou, Marii Doležalovou nebo Veroniku Arichtevu.

Přijďte si vychutnat filmově hudební pohádkové příběhy vetknuté do tanečních kroků!

Jan Onder je český tanečník s mezinárodními úspěchy a se svou partnerkou se pravidelně účastnil nejprestižnějších tanečních soutěží po celém světě. V pořadu StarDance tančil třikrát, z toho dvakrát zvítězil, a to s Danou Batulkovou a Kateřinou Baďurovou. Obě královny tanečního parketu se v naší show připravené speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady představí právě po jeho boku. Své taneční umění předvede i vítězka show z roku 2015 Marie Doležalová, která si zatančí s tanečním partnerem Markem Zelinkou.

Přijďte se projít lehkým tanečním krokem pohádkovým světem!

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.


Dostupné vstupenky      249.0 CZK        359.0 CZK        489.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Sektor A, sezení u pódia Opravňuje ke vstupu do Sektoru A (nečíslované sezení).

1   Regular: 489.0 CZK [Kategorie I. ]

Sektor B Opravňuje ke vstupu do Sektoru B (nečíslované sezení).

1   Regular: 359.0 CZK [Kategorie II. ]

Sektor C Opravňuje ke vstupu do Sektoru C (nečíslované sezení).

1   Regular: 249.0 CZK [Kategorie III. ]

Regular