TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2019
Hvězdy StarDance: Z pohádky do pohádky  Již proběhlo


Datum: 31. 08. 2019 13:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Koncertní hala u Jezera Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

POHÁDKOVÉ MELODIE V TANEČNÍCH CHOREOGRAFIÍCH JANA ONDERA

Hvězdy StarDance tančí na pohádkové melodie!

Jedinečná taneční show představuje známé tváře StarDance v originální choreografii Jana Ondera.

Vystoupí: Veronika Arichteva, Dana Batulková, Kateřina Baďurová Janků, Marie Doležalová, Veronika Lálová, Daniela Šinkorová, Kamila Tománková, Jan Onder, Michal Necpál, Michal Padevět, Jan Tománek, Marek Zelinka a další.

Po loňské úspěšné premiéře tanečního odpoledne na hlavní stage jsme i letos do hlavního programu festivalu zařadili taneční program hvězd ze StarDance. Jan Onder tentokrát připravil speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady choreografie, které Vás provedou Z pohádky do pohádky.

Elsa z Ledového království se tak na parketu potká s Popelkou nebo Princeznou se zlatou hvězdou. Svůj milostný příběh tanečními kroky zatančí Kráska a zvíře nebo Tarzan. Se zvířátky z Madagaskaru budeme Hledat Nema. Zatouláme se do Doby ledové a na vše dohlédne Lví král.

Tyto a další pohádkové melodie na festivalovém parketu ztvární tanečníci a slavné osobnosti ze StarDance; těšit se můžete vedle Jana Ondera na tanečníky z loňského provedení - Danu Batulkovou, Kateřinu Baďurovou, Michala Padevěta, Veroniku Lálovou a premiérově také na Danielu Šinkorovou, Marii Doležalovou nebo Veroniku Arichtevu.

Přijďte si vychutnat filmově hudební pohádkové příběhy vetknuté do tanečních kroků!

Jan Onder je český tanečník s mezinárodními úspěchy a se svou partnerkou se pravidelně účastnil nejprestižnějších tanečních soutěží po celém světě. V pořadu StarDance tančil třikrát, z toho dvakrát zvítězil, a to s Danou Batulkovou a Kateřinou Baďurovou. Obě královny tanečního parketu se v naší show připravené speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady představí právě po jeho boku. Své taneční umění předvede i vítězka show z roku 2015 Marie Doležalová, která si zatančí s tanečním partnerem Markem Zelinkou.

Přijďte se projít lehkým tanečním krokem pohádkovým světem!

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.