TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2019
Queen
We Will Rock You Vyprodáno


Datum: 01.09.2019 18:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Koncertní hala u Jezera Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

Česká koncertní premiéra muzikálové rockové senzace s největšími hity skupiny Queen

Světová rocková muzikálová senzace s největšími hity skupiny QUEEN míří konečně do České republiky. Na festivale SOUNDTRACK Poděbrady se můžete těšit na koncertní premiéru výběru hitů kapely Fredie Mecuryho v podání předních českých muzikálových a rockových zpěváků.

Buďte první, kdo uslyší legendární hity jako Radio GA-GA, I Want to Break Free, We Will Rock You, Under Pressure, I Want It All, Who Wants To Live Forever, Another Bites The Dust, We Are The Champions, Bohemian Rhapsody nebo Somebody To Love v českých verzí a za doprovodu sedmičlenné profesionální kapely, pod hudební supervizí Honzy Křížka (Blue Effect, Walk Choc Ice).

Muzikál WE WILL ROCK YOU vidělo ve 28 zemí více než 20 miliónů diváků. Zazní v něm 24 největších hitů skupiny QUEEN.

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.