TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2019
Šakalí léta
Světová premiéra koncertního provedení filmu Šakalí léta s velkoformátovou projekcí Aktuálně vyprodáno


Datum: 30.08.2019 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Koncertní hala u Jezera Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

Světová premiéra koncertního provedení filmu Šakalí léta s velkoformátovou projekcí

Již tradičně zahájí Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady svůj program českou hudebně-filmovou legendou. Letos patří otevírací koncert hudebnímu filmu Šakalí léta.

Slavný film režiséra Jana Hřebejka s hvězdným obsazením (Martin Dejdar, Jakub Špalek, Josef Abrhám, Sylva Tománková, Saša Rašilov a další) ožije na hlavním podiu festivalu v originálním zpracování, propojující film s živou hudbou a dalšími scénickými prvky. Nenechte si ujít premiéru jedinečně zpracovaného hudebního filmu pod vedením samotného autora hudby Ivana Hlase.

Osvědčený realizační tým, který stál za úspěšným koncertem Čechomoru s filmem Rok ďábla, dává tušit, že půjde o nevšední zážitek, jenž rozhodně chce zažít. Na jednom podiu se tak mohou sejít herečtí představitelé hlavních rolí spolu se svými zpívanými hlasy. Tušíte, kdo zpíval písně Bejbyho, Edy a Milady?

Snímek z roku 1993 získal hned 4 České lvy – za Nejlepší film, režii, hlavního herce (Josef Abrhám) a především také za Nejlepší hudbu.

Festival filmové hudby tak bude otevírat film, jehož soundtrack byl hotový dříve, než bylo jisté, zda se film vůbec natočí.

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.