TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2019
Šakalí léta
Světová premiéra koncertního provedení filmu Šakalí léta s velkoformátovou projekcí  V prodeji


Datum: 30.08.2019 20:00

Místo: Hlavní stage Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

Světová premiéra koncertního provedení filmu Šakalí léta s velkoformátovou projekcí

Již tradičně zahájí Mezinárodní festival filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady svůj program českou hudebně-filmovou legendou. Letos patří otevírací koncert hudebnímu filmu Šakalí léta.

Slavný film režiséra Jana Hřebejka s hvězdným obsazením (Martin Dejdar, Jakub Špalek, Josef Abrhám, Sylva Tománková, Saša Rašilov a další) ožije na hlavním podiu festivalu v originálním zpracování, propojující film s živou hudbou a dalšími scénickými prvky. Nenechte si ujít premiéru jedinečně zpracovaného hudebního filmu pod vedením samotného autora hudby Ivana Hlase.

Osvědčený realizační tým, který stál za úspěšným koncertem Čechomoru s filmem Rok ďábla, dává tušit, že půjde o nevšední zážitek, jenž rozhodně chce zažít. Na jednom podiu se tak mohou sejít herečtí představitelé hlavních rolí spolu se svými zpívanými hlasy. Tušíte, kdo zpíval písně Bejbyho, Edy a Milady?

Snímek z roku 1993 získal hned 4 České lvy – za Nejlepší film, režii, hlavního herce (Josef Abrhám) a především také za Nejlepší hudbu.

Festival filmové hudby tak bude otevírat film, jehož soundtrack byl hotový dříve, než bylo jisté, zda se film vůbec natočí.

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.


Dostupné vstupenky      490.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Sektor B Opravňuje ke vstupu do Sektoru B (nečíslované sezení).

1   Regular: 490.0 CZK [Kategorie II. ]

Regular