TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2019
Slavnostní zahájení  Již proběhlo


Datum: 29.08.2019 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Golf Club Poděbrady, společenský sál

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

Slavnostní zahájení Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady!

Připijte si s námi na SOUNDTRACK 2019 a vychutnejte si nezapomenutelný večer ve společnosti špičky swingu Petra Kroutila, jeho Original Vintage Orchestra a režiséra Jiřího Vejdělka.

SOUNDTRACK festival představí již počtvrté v Poděbradech to nejlepší ze světové i domácí nejen filmové hudby. Už se nemůžete dočkat? Přinášíme vám exkluzivní příležitost oslavit s námi začátek tohoto jedinečného festivalu, který každoročně navštíví desetitisíce diváků.

Užijte si kouzelný večer plný dobrého pití, skvělé hudby, nespoutaného tance a VIP hostů! Hlavní hvězdou večera nebude nikdo jiný, než Petr Kroutil – jeden z nejvýraznějších českých jazzmanů současnosti, který díky originálním aranžím současných skladeb přenese hosty se svou Original Vintage Orchestra do bujarých 20. – 30. let minulého století. Večerem bude provázet charismatický scenárista Jiří Vejdělek, autor oblíbených českých snímků Ženy v pokušení, Muži v naději či Účastníci zájezdu.

Už v pondělí 2. 9. začíná nový školní rok! Odstartujte s námi SOUNDTRACK 2019 a garantujeme vám, že 555,- za vstupenku jsou poslední pětky, které do Vánoc uvidíte! :)

Součástí vstupenky je welcome drink zdarma. Na tuto akci jsou místa pouze ke stání.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.