Vyhledat událost

SOUNDTRACK Poděbrady 2021
Hvězdy Stardance aneb Když hrdinové tančí  Již proběhlo


Datum: 28. 08. 2021 13:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hlavní stage pod zámkem

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Zábavná taneční show pro celou rodinu představí známé tváře oblíbeného televizního pořadu StarDance v originálních choreografiích Jana Ondera.

Po loňském diváckém úspěchu je i letos v hlavním programu festivalu odpolední taneční show hvězd pořadu StarDance. Tanečník a choreograf Jan Onder tentokrát připravil pro SOUNDTRACK festival nové choreografie v hrdinském stylu.

Vítězové a další známé osobnosti z předešlých ročníků televizní soutěže se premiérově představí v rolích udatných hrdinů.

Jan Onder je český tanečník a choreograf s mezinárodními úspěchy a se svou taneční partnerkou se pravidelně účastnil nejprestižnějších tanečních soutěží po celém světě. V pořadu StarDance tančil třikrát, z toho dvakrát zvítězil, a to s Danou Batulkovou a Kateřinou Baďurovou.

Těšte se na jména a tváře osobností, které máte rádi, tentokrát v roli neohrožených hrdinů.

Pozor, máme pro vás speciální vstupné pro celou vaši partu!
Kupte najednou 4 vstupenky na odpolední představení Hvězdy StarDance aneb Když hrdinové tančí, vezměte děti, rodiče, prarodiče, vnoučata, kamarády a užijte si SOUNDTRACK pohádkové odpoledne společně.
4 vstupenky do A sektoru za 1 999,-
4 vstupenky do B sektoru za 1 666,-
4 vstupenky do C sektoru za 1 333,-

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.