TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2021
Rebelové  V prodeji


Datum: 27. 08. 2021 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Koncertní hala u Jezera Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Písničkový retrofilm poprvé živě!

Páteční koncert nás přenese zpět do horkého léta roku 1968 a připomene nezapomenutelné písně 60. let spolu s příběhem plným lásky, barev a tance.

Na hlavním pódiu SOUNDTRACK festivalu ožije filmový muzikál režiséra Filipa Renče z roku 2001, a to doslova. Těšit se můžete nejen na ústřední pár Zuzanu Norisovou a Jana Révaie, ale i na Jana Kalouska, Betku Stankovou a další původní představitele a zpěváky. Naživo si tak s nimi můžete zazpívat hity, kterými jsou Ššš, Pátá, Hvězda na vrbě, Stín katedrál, Já budu chodit po špičkách a další. I tentokrát si užijete originální scénické zpracování.

Snímek získal dva České lvy za zvuk a kostýmy a spoustu dalších ocenění. Nejkurióznějším z nich je Cena Stříbrná střela, kterou získali Zuzana Norisová a Jan Révai na 7. ročníku MFF FACE OF LOVE za nejromantičtější pár.

Přijďte s Rebely znovu prožít jejich milostný příběh!

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.


Dostupné vstupenky      890.0 CZK        690.0 CZK        490.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Sektor A, sezení u pódia Opravňuje ke vstupu do Sektoru A (nečíslované sezení).

1   Regular: [Kategorie I.]

Sektor B Opravňuje ke vstupu do Sektoru B (nečíslované sezení).

1   Regular: [Kategorie II.]

Sektor C Opravňuje ke vstupu do Sektoru C (nečíslované sezení).

1   Regular: [Kategorie III.]

Regular