TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2021
SOUNDTRACK Golden Pass VYPRODÁNO


Datum: CELOFESTIVALOVÝ Přidat do Google kalendáře

Místo: Lázeňské město Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook  Instagram


VSTUPENKY GOLDEN PASS AKTUÁLNĚ VYPRODANÉ!

SOUNDTRACK Golden Pass – “all in one” aneb exkluzivní (nejen!) vstupenka pro opravdové milovníky filmové muziky. Všechna představení v naší kryté koncertní hale za zvýhodněné vstupné… A mnoho dalšího!

Může se stát, že si nebudete moci v naší “hlavní nabídce” na rok 2020 vybrat… V takovém případě je tu pro vás náš Golden Pass, který je vaší vstupenkou na všechny show v rámci našeho hlavního programu. A nejen to - SOUNDTRACK Golden Pass bude obsahovat řadu benefitů, které mohou udělat z vašeho pobytu na SOUNDTRACKU v Poděbradech (ale i před ním či po něm) ještě větší zážitek.

Na podobě "balíčku dalších benefitů" v tuto chvíli intenzivně pracujeme, jejich přehled najdete již brzy na našem webu a na našich profilech na Facebooku a na Instagramu. Tento balíček budeme následně dle možností průběžně rozšiřovat, a to až do termínu konání dalšího ročníku našeho festivalu.

V případě, že vás tato nabídka zaujme a Golden Pass si zakoupíte, začneme se těšit na viděnou v Poděbradech na konci srpna 2021, kde vám váš Golden Pass fyzicky předáme společně se všemi benefity, které nebude možné "odbavit elektronicky" s předstihem.

Nabídka Golden Passů je omezená a cena se mění v čase – kdo dřív přijde…

Cena SOUNDTRACK Golden Passu je od 20/10/2020 do 29/02/2021 za 2500 Kč a od 01/03/2021 až do konání festivalu za 2999 Kč.

Pokud jste opravdovými srdcaři v oblasti filmové muziky, neváhejte a pojďte do toho! Těšíme se na vás!

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínu a podmínek konání a na změnu cen.

Koncerty jsou na nečíslované sezení - SOUNDTRACK Golden pass vás opravňuje k sezení v Sektoru A, v němž si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.