Vyhledat událost

SOUNDTRACK Poděbrady 2022
Rebelové ZRUŠENO


Datum: 25. 08. 2022 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hlavní stage pod zámkem

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


ZRUŠENO / žádost o vrácení vstupného proveďte >>ZDE<<

PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 27.8.2021

Písničkový retrofilm poprvé živě

Zahajovací čtvrteční koncert SOUNDTRACK festivalu 2022 nás přenese zpět do horkého léta roku 1968 a připomene krásné a nezapomenutelné písně ze 60. let spolu s příběhem plným lásky, barev a tance.

Na hlavním pódiu SOUNDTRACK festivalu v netradiční formě doslova ožije filmový muzikál režiséra Filipa Renče z roku 2001 – můžete se těšit na unikátní spojení velkoplošné filmové projekce, živého orchestru a také živých herců, zpěváků i tanečníků. Společně s nimi si budete moci zazpívat hity jako jsou Ššš, Pátá, Hvězda na vrbě, Stín katedrál, Já budu chodit po špičkách a další.

Snímek získal dva České lvy za zvuk a kostýmy a spoustu dalších ocenění. Nejkurióznějším z nich je Cena Stříbrná střela, kterou získali Zuzana Norisová a Jan Révai na 7. ročníku MFF FACE OF LOVE za nejromantičtější milostný pár.

Přijďte s Rebely znovu prožít jejich milostný příběh!

Koncert je na sezení – v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.