TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2018
Kingdom Come: Deliverance
Jedinečné provedení herní hudby za video doprovodu scén ze hry  Již proběhlo


Datum: 02.09.2018 18:00

Místo: Hlavní stage Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

KINGDOM COME: DELIVERANCE
Unikátní soundtrack k hernímu hitu LIVE
Filharmonie Hradec Králové
Dirigent: Jan Valta

Závěrečný koncert festivalu věnujeme letošní herní novince, jednomu z největších a nejdražších českých projektů všech dob, Kingdom Come: Deliverance. Nejočekávanější česká hra poslední dekády zaznamenala fenomenální úspěch nejen u nás, ale i v zahraničí. Již v prvním týdnu po uvedení na trh se prodalo milion kusů!

Historické RPG odehrávající se v Českých zemích v neklidných časech po smrti Karla IV. se pyšní nejen poutavým příběhem, historickou přesností a skvělou grafickou úrovní, ale také neobvykle propracovaným orchestrálním soundtrackem z pera českého skladatele Jana Valty, prokládaným středověkými písněmi Adama Sporky. Jan Valta na nedělním koncertě osobně povede Filharmonii Hradec Králové.

Soundtrack z této hry si budete moci vychutnat v koncertním provedení naživo spolu s video scénami ze hry a prožít tak příběh hlavního hrdiny Jindřicha znovu a jinak.

Nenechte si ujít světovou premiéru a vychutnejte si v neděli v podvečer reálie středověkých Čech s originálním živým soundtrackem, středověkými nástroji na podiu a velkoplošnou projekcí – na festivale SOUNDTRACK Poděbrady.

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Filmový merchandise za speciální SOUNDTRACK ceny!

Čím dříve, tím levněji!

 

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.