Vyhledat událost

SOUNDTRACK Poděbrady 2022
James Bond: Skyfall in Concert  Již proběhlo


Datum: 27. 08. 2022 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hlavní stage pod zámkem

Účinkující: Soundtrack Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 28.08.2021

Agent 007 v malebných středočeských lázních!

SOUNDTRACK festival a Film Concerts Live! s potěšením uvádějí film Skyfall in Concert, druhý díl série James Bond Concert Series, vytvořený ve spolupráci s EON Productions a Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM). Daniel Craig se vrací jako legendární tajný agent do dosud nejúspěšnější filmové série všech dob. 

Skyfall od režiséra Sama Mendese a s hudbou od skladatele Thomase Newmana, oceněného cenou BAFTA, postaví 007 nemilosrdnému kyberteroristovi a bývalému agentu Silvovi (Javier Bardem). Od napínavé honičky na střechách Istanbulu přes nepřehledné a násilné podsvětí Macaa až do Londýna, k explozi v samotném sídle MI6 – to je bondovka Skyfall.

Koncert je na sezení – v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Večerní koncerty nejsou vhodné pro děti do 12 let.

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.