Vyhledat událost

SOUNDTRACK Poděbrady 2022
Lotrando a Zubejda  Již proběhlo


Datum: 26. 08. 2022 17:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hlavní stage pod zámkem

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 29. 08. 2021

Písničkový soundtrack živě s filmovou projekcí

Páteční podvečer na SOUNDTRACK festivalu nabídne tradiční českou filmovou pohádku. Doletošního programu jsme zařadili Lotranda a Zubejdu, za jejímž vznikem stojí osvědčené duotvůrců Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř a jejichž písničkám vdechl pohádkový život režisér KarelSmyczek.

 

Vtipný scénář plný absurdních situací a dialogů doplněný již zlidovělými písněmi potěší každého,kdo si bude chtít zazpívat. Aby také ne, když si hudba Jaroslava Uhlíře vysloužila v roce 1997 nominaci na Českého lva.

 

Vydejte se s námi na cestu s nejhodnějším a nejvzdělanějším loupežníkem Lotrandem a jeho přítelem Drncem do daleké Solimánie za Sultánem Solimánem a jeho nemocnou dcerou Zubejdou. Ač Drnec Drvoštěp nemá s doktorem nic společného, všechno dobře dopadne, jak už to v pohádkách bývá.

 

Těšíme se, že se s Vámi poslední srpnovou neděli potkáme v Poděbradech na SOUNDTRACK festivalu, „…protože svět je malý a o náhody v něm není nouze!“

 

Pozor, máme pro vás speciální vstupné pro celou vaši partu!


Kupte najednou 4 vstupenky na odpolední představení Lotrando a Zubejda, vezměte děti, rodiče, prarodiče, vnoučata, kamarády a užijte si SOUNDTRACK pohádkové odpoledne společně.

4 vstupenky do A sektoru za 1 999,-
4 vstupenky do B sektoru za 1 666,-
4 vstupenky do C sektoru za 1 333,-

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.