TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2018
S čerty nejsou žerty
Filmová pohádka s živým provedením hudby Jaroslava Uhlíře  Již proběhlo


Datum: 02.09.2018 13:00

Místo: Hlavní stage Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

S čerty nejsou žerty
Velkoformátové promítání pohádky s orchestrálním provedením hudby Jaroslava Uhlíře. Světová premiéra.
Soundtrack Orchestra

Hvězdné obsazení, zlidovělé bonmoty z pera Hynka Bočana a Jiřího Justa a nezapomenutelná hudbou Jaroslava Uhlíře - po nedělním obědě jsme pro vás do hlavního programu festivalu připravili tradiční odpolední pohádku! Po loňském úspěšném uvedení pohádky Tři oříšky pro Popelku se symfonickým orchestrem navazujeme další klasickou českou pohádkou S čerty nejsou žerty, opět s živou hudbou.

Pohádku režiséra Hynka Bočana na motivy Boženy Němcové si budete moci vychutnat na velkém plátně za doprovodu symfonického orchestru, který naživo provede nejen hlavní melodie filmu z pera Jaroslava Uhlíře, ale vytvoří i mnoho dalších zvukových efektů jako cinkání zlaťáků, zvuk pekla a dalších.

Světová premiéra tohoto provedení tak povznese pohádku S čerty nejsou žerty na koncertně-vizuální zážitek.

Přijďte se s dětmi v neděli podívat na nejoblíbenější pohádku podle serveru ČSFD. Protože „ať už peklo bylo, nebo nebylo, vymyšleno bylo dobře“!

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Děti do 3 let (včetně) mají vstup na koncert zdarma, a to bez nároku na vlastní sedadlo.

Filmový merchandise za speciální SOUNDTRACK ceny!

Čím dříve, tím levněji!

  

 

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.