TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

SOUNDTRACK Poděbrady 2018
Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie
Jedinečná taneční show s choreografií Jana Ondera  Již proběhlo


Datum: 01.09.2018 14:00

Místo: Hlavní stage Poděbrady

Kontakty  www.soundtrackfestival.cz  Facebook


Popis:

Hvězdy StarDance tančí na filmové melodie 
Jedinečná taneční show představuje známé tváře StarDance v originální choreografii Jana Ondera
Jan Onder, Dana Batulková, Kateřina Baďurová, Veronika Lálová, Michal Padevět a další

Sobotní festivalové odpoledne bude patřit tanci. Choreografie Jana Ondera připravená speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady bude doprovozena melodiemi ze slavných filmů jako jsou Hříšný tanec, Shrek, Pomáda a další. Originálním tanečním příběhem vás provedou tanečníci a slavné osobnosti ze StarDance; těšit se můžete vedle Jana Ondera na vítězku III. řady Danu Batulkovou a vítězku V. řady Kateřinu Baďurovou. Své taneční dovednosti předvedou i skvělí Michal Padevět a Veronika Lálová.

Taneční kreace v podání profesionálů i známých hvězd z již odvysílaných řad StarDance nás provedou nejedním filmem, nejednou filmovou love story, vše za doprovodu těch největších filmových hudebních hitů. Přijďte si vychutnat filmově hudební příběh vetknutý do tanečních kroků!

Jan Onder je český tanečník s mezinárodními úspěchy a se svou partnerkou se pravidelně účastnil nejprestižnějších tanečních soutěží po celém světě. V pořadu StarDance tančil třikrát, z toho dvakrát zvítězil, a to s Danou Batulkovou a Kateřinou Baďurovou. Obě královny tanečního parketu se v naší show připravené speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady představí právě po jeho boku.

Přijďte se projít lehkým tanečním krokem filmovým světem!

Koncert je na sezení - v rámci vámi zakoupeného sektoru si na místě vyberete sedadlo, které se vám líbí a není obsazené dříve příchozími.

Prostor Golden a Silver Circle je vymezen čtyřmi stěžni - konstrukce stanu. Tribuna B značí první řady zadní elevace, boční pohled na taneční parket, v průzoru částečně stěžeň z trubkové konstrukce.

Děti do 3 let (včetně) mají vstup na koncert zdarma, a to bez nároku na vlastní sedadlo.

Filmový merchandise za speciální SOUNDTRACK ceny!

Čím dříve, tím levněji!

DO 30. 6. 2018 SLEVA 10 % NA VŠECHNY VSTUPENKY!

Lístky pro držitele průkazu ZTP/P jsou v prodeji v počtu 10 kusů na každý z koncertů. Pro jejich zakoupení prosím zašlete nascanovaný průkaz ZTP/P na email info@ticketlive.cz. Cena lístku odpovídá ceně nejlevnějšího sektoru daného koncertu, doprovod má vstup zdarma. Pro vozíčkáře máme vyhrazená místa na každém koncertě.