Vyhledat událost

Stand-up s promítáním "Chlap bídná - nádoba hříšná" ZRUŠENO


Datum: ZRUŠENO Přidat do Google kalendáře

Místo: Kulturní dům Rubín

Kontakty  www.honzadrobny.cz  www.dejtenamsanci.cz  Událost FB


Událost Stand-up s promítáním "Chlap bídná - nádoba hříšná" byla bohužel zrušena.

Níže zasíláme odkaz na formulář pro získání kompenzace za zakoupené vstupenky. Odeslání platby proběhne nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení žádosti.

>>> VYPLNIT FORMULÁŘ PRO ZÍSKÁNÍ FINANCÍ <<<

Zábavný (nejen) cestovatelský stand-up s promítáním „Chlap bídná-Nádoba hříšná“

Spisovatel, dobrodruh a cestovatel Honza Drobný po úspěšném vyprodání prvního nákladu knihy VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty, přichází s novým formátem, svých veřejných vystoupení. První zábavně poučný cestopisný stand-up s názvem Chlap bídná - nádoba hříšná se uskutečnil v rámci vyprodané premiéry v pražském Divadle U Hasičů. Myšlenka na toto představení vznikla spontánně a na základě reakcí či spíše přání lidí, stejně jako již vydaná kniha. 

Druhé, rozšířené vydání vyprodaného nákladu knihy s názvem VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty je v prodeji od září 2019. 

Stand-up s promítáním je plný životních okamžiků, kuriozníchch situací, dobrodružství, srandy i skrytých poselství představuje příběh o schopnosti i ve složitých situacích nahlížet na věci z různých úhlů a neztrácet humor, klid a rozvahu.

 

Celý výtěžek z moravské premiéry v KD Rubín Honza věnuje na psí hospic Dejte nám šanci v Bukovince.

Jedná se o přirozený přerod z původního standardního promítání fotek a videí z cest, které společně s nezaměnitelným stylem Honzova vyprávění a úžasné atmosféře v publiku, se postupně proměnilo spíše v představení. Honza se tedy rozhodl tyto svá vystoupení pojmout také jako zábavně poučný stand-up s promítáním a nazvat ho tak, jak říká sám sobě, když ho někdo příliš chválí: Chlap bídná, nádoba hříšná.

Mnoho historek až neskutečných situací z dopravních prostředků, setkání s potomky Inků v rodných vískách nebo naopak městských slamech či s buddhistickými mnichy, stejně tak s losy, tuleni, opicemi a především jeho věrným psím parťákem Tekym – pitbullem, kterého se už jako hendikepovaného ujal a který s nim žil mimo jiné v Peru, Thajsku, ale také mezi koňmi na statku Vaška Vydry, kde je dnes pochovaný. Honza však postupně zachránil další psí duše, takže dnes po naší vlasti i Evropou cestuje se čtyřčlennou psí smečkou, která se stala atrakcí nejen před cirkusem v Rakousku.

Příběh s podtitulem „nejen o překonávání překážek a hledání cesty“ je kromě mnoha jiného o trochu jiném cestování se 600 kg krmení pro psí bandu, ale i vyprávění o nádherné přírodě a tradicích či srovnávání kultur – to vše a ještě mnohé více za doprovodu autentických fotografií a videí promítaných na plátně vám Honza s humorem či naopak s hlubším zamyšlením představí v divadlech a kulturních domech naší nádherné stoleté vlasti. Na všechny se těší dnes již nalezený bílý muž s celou svou psí bandou - Tekýskovou reinkarnací sibiřským huskym Sawadee a zachráněnci: voříškem Číro, brazilskou filou kříženou s labradorem Refi a staffordkou Meggie.