Vyhledat událost

Strašidlo cantervillské / Ostrava 18.8.2020  Již proběhlo


Datum: 18. 08. 2020 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Slezskoostravský hrad

Kontakty  www.strasidlonazamku.cz  Facebook


Divadelní komedii pod širým nebem, Strašidlo cantervillské, uvedeme i v letní sezóně roku 2020 v rámci uměleckého turné po moravských a českých zámcích. Navážeme tak na velmi úspěšné dva ročníky. Na některých místech se po roce znovu, a na mnoha lokalitách nově, setkáte s vynikajícím obsazením hlavních rolí. Martin Zounar, Bára Štěpánová, Martin Pošta, Hanka Sršňová, Lukáš Toman Paclt, Dorota Paulik, vokální trio Přelet M.S. a další protagonisté se představí ve velmi úspěšné adaptaci režiséra Jaroslava Kříže.

Režisér Městského Hálkova divadla v Nymburce, Jaroslav Kříž, si vzal sa své oživit veselý a do jisté míry i napínavý příběh Oscara Wilda, Strašidlo cantervillské. Známý příběh, se známými herci a opravdovým strašidlem, je motto známé a v českých zemích oblíbené divadelní hry, která se dočkala také filmové verze s Jiřinou Bohdalovou a Jiřím Bartoškou ještě v roce 1989.

Hodnotné obsazení rolí je na programu i v této velmi atraktivní letní divadelní tour pod širým nebem.

V novém ročníku 2020 plánujeme několik představení i na severu Moravy, kde jsme zatím tuto hru neuvedli. Jednotlivá představení začínají ve 21 hodin. Předprodej vstupenek je plánován v sítích ticketingových společností. Vstupenky na představení bude možné zakoupit po dohodě i přímo na pokladnách jednotlivých hradů a zámků a také v příslušných turistických informačních centrech.

Shlédněte sestřih z představení na Státním zámku Telč.

Strašidlo Cantervillské - Přelet M.S.

Prohlédněte si dokumentární záběry z představení v Brandýse nad Labem

Prohlédněte si dokumentární záběry z představení na zámku Sychrov

 

 

Chcete se stát i Vy součástí této mimořádné série představení a uskutečnit na vámi spravovaném hradě, zámku, nebo jiném místě toto představení?

V takovém případě kontaktujte naši produkci.

Slávek Maděra

slavek.madera@crossgroup.cz

Telefon: 731 670 057, 731 817 718