Vyhledat událost

Terapie sdílením LIVE v Liberci  Již proběhlo


Datum: 24. 08. 2021 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Koloseum Liberec

Kontakty  www.esterajosefina.com  Facebook Event


VSTUPENKY K DOSTÁNÍ I NA MÍSTĚ OD 18:00

PŮVODNÍ TERMÍN KONÁNÍ: 12.10.2020

Terapie sdílením LIVE přednáška o vztazích s Ester Geislerovou a Honzou Vojtkem.

Bar a občerstvení zajištěno. Můžete se těšit na speciální GIN&TONIC bar přímo v sále.

TERAPIE SDÍLENÍM se stala v online světě pojmem a postupně získala také podobu audioseriálu, TV seriálu, přednášky a knih.

Instagram @Esterajosefina je známý od roku 2018, autentickými, mrazivými a zároveň cynický úsměv vzbuzujícími větami, kterými se lidé rozcházejí.

"S odborníkem a terapeutem, Honzou Vojtkem, jsme připravili přednášku o vztazích a komunikaci. Všem, které to zajímá nebo trapí, pomáháme najít cestu nebo přemostění.
Chceme nastínit zakladní pojmy o vztazích, vyvrátit omyly a to moderní a poutavou formou.“ Říká autorka námětu Ester Geislerová.

Tak přijďte sdílet!

Kontakt: info@esterajosefina.com

Děkujeme a těšíme se.

Pokud máte zájem, můžete na tento speciální email: TS@esterajosefina.com, anonymně zaslat konverzaci (s datem představení, na které jste si zakoupili vstupenky), a my vám ji na místě pomůžeme objasnit s odborníkem. Neslibujeme, že vaši vybereme. Ze všech konverzací vybereme tu, která bude k tématu.

V případě, že půjdete s partnerem, ho prosíme předem informujte, aby na místě nedošlo k případným naštvaným odchodům ze sálu.

Děkujeme a těšíme se se na vás v pondělí 24.08.2021 v Liberci.

O projektu:

Za projektem Terapie sdílením, aktuálním fenoménem českých sociálních sítí, stojí kreativní dvojice Ester Geislerová a Josefína Bakošová. Před rokem vystavily na Instagramu Esterajosefina několik mrazivých, a zároveň cynických úsměv vzbuzujících vět, kterými se lidé rozcházejí. To spustilo lavinu; během následujících měsíců jim čtenáři začali posílat své rozchodové věty a hashtag #terapiesdilenim se stal doslova kultovním. Dnes profil sleduje 200tisíc lidí a dosahy příběhů v rámci insta stories se pohybují ve statisících lidí z celé ČR. Celý projekt již vyšel i knižně a Terapie sdílením se okamžitě stala bestsellerem.

V roce 2019 na úspěch Instagramu a knihy naváží Ester s Josefinou interaktivním edukativním představením. „Chystáme s odborníkem a terapeutem, Honzou Vojtkem, edukativní představení o vztazích a komunikaci. Budeme se snažit lidem, které to zajímá nebo trapí, najít cestu nebo přemostění. Chceme nastínit zakladní pojmy o vztazích, vyvrátit omyly a to moderní a poutavou formou.“ říkají Ester Geislerová a Josefína Bakošová.