Vyhledat událost

The Little Prince / Kongresové centrum Praha / 31.03.2024  V prodeji


Datum: 31.03.2024 16:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Kongresové centrum Praha

Kontakty  www.thelittleprincetour.eu


Nezapometulný příběh nyní ožívá v nezapomenutelné show

Po vyprodaných představeních v Paříži, Sydney, Dubaji a odehrané sezóně na Broadwayi přichází 27. března 2024 Malý princ, který si letos připomíná své 80. výročí prvního vydání, jako jedna z nejprodávanějších a nejpřekládanějších knih všech dob, do Prahy. Nové scénické zpracování plné divadelní podívané, tance, akrobacie a průkopnické technologie video mapingu, která klasický dobrodružný příběh milovaný všemi generacemi doslova oživuje

Malý princ, produkovaný Broadway Entertainment Group, ožívá v kouzelné prvotřídní divadelní hře. Zažijte plejádu úchvatných postav a barevných kostýmů. Skočte do živého světa tance, hudby, projekcí a akrobacie. Ponořte se do jedinečného inovativního příběhu na jevišti, který se dotkne Vašeho srdce.

Oceněnovaný tvůrčí tým Malého prince vede režisérka a choreografka Anne Tournié, libreto a spolurežie Chris Mouron, původní hudba Terry Truck, pomocná choreografie Noellie Bordelet, video design Marie Jumelin, kostýmní návrh Peggy Housset, světelný design Stéphane Fritsch, zvukový design Tristana Viscogliosiho, videoprojekce Etienna Beaussarta, vlasy a make-up od Carmen Arbues Miro a rekvizity Aurélie Gandilhon.

"Jsme nadšeni, že pokračujeme zrovna v Praze. Na své cestě Malý princ sdílí poselství lidskosti s mnoha různými lidmi a kulturami, se kterými se setkává. S pokorou přinášíme jeho příběh o přátelství, osamělosti, lásce a péči o druhé a o naši planetu zpět na Saharu,” říká o představení režisérka Anne Tournié

Celé generace po celém světě milují Malého prince. Román byl přeložen do 250 jazyků a prodalo se jej neuvěřitelných 200 milionů výtisků, čímž se stal druhou nejprodávanější knihou v modern historii.. Tato krásná adaptace nadčasové klasiky naučila mnoholidí, že to podstatné je očím neviditelné.


  • děti do 5 let mají vstup zdarma bez nároku na sedadlo

Dostupné vstupenky      1 990.0 CZK        1 790.0 CZK        1 590.0 CZK        1 390.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Regular
Dospělý
ZTP/P
V.I.P. Opravňuje ke vstupu do V.I.P. zóny