Vyhledat událost

Tiki-Taka Live v Kroměříži! / Kroměříž / 02. 08. 2024  V prodeji


Začátek: 02.08.2024 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Arcibiskupský zámek Kroměříž


Tohle jsem vážně nečekal,” říká Švancara po vyprodání Tiki-Taka Live show v Praze i Ostravě.

Fotbal je fenomén a fotbal táhne. Nic nového, nicméně takový boom, jaký fotbal zažívá v České republice nyní, tady dlouho nebyl. Pražská “S” vyprodávají jeden domácí zápas za druhým, ligové návštěvy trhají rekordy. Dalším fenoménem je fotbalová talk show Tiki-Taka.

Show, ve které moderátor Petr Svěcený vítá hosty z fotbalového prostředí i mimo něj, nedávno ohlásila expanzi do Podzámecké zahrady v Kroměříži, kde 2. 8. 2024 proběhne živá podoba televizního pořadu za přítomnosti více než 3000 diváků.

 

Tradičním hostem netradiční talk show je brněnský patriot a bývalý ligový kanonýr Petr Švancara. Ten k úspěchu události naplánované na srpen tohoto roku řekl: „Mě to úplně dojalo a toto jsem opravdu nečekal. Je vidět, že Tiki-Taka je populární. Sice tady někdy občas někoho naštveme, anebo nemáme úplně pravdu, ale evidentně ten pořad lidi zajímá. Už teď se těším do Kroměříže. Lidi se mají fakt na co těšit,” říká autor devětapadesáti branek v české nejvyšší soutěži Petr Švancara.

 

Mezi oznámenými hosty jsou například: vítěz Evropské ligy Tomáš Ujfaluši, čtvrtfinalista mistrovství světa František Straka, trenérská legenda a kroměřížský rodák Petr Uličný, olympijský šampión Ladislav Vízek, zpěvák Mirai Navrátil, herec a showman Richard Genzer, herečka a režisérka Petra Nesvačilová, zpěvačka Lenny nebo zpěvák Marcell.

 

Od samého začátku bylo na kanálu O2 TV Sport odvysíláno 230 premiérových epizod a do křesla zpovídaných usedlo téměř 400 hostů z různých společenských sfér. V České republice jde o unikátní spojení fotbalu a zábavy. “Každý si na pořadu najde své, což je na Tiki-Taka zajímavé. Je pro mě překvapením, že pořad baví i nefotbalové fanoušky a mezi pravidelné diváky patří také ženy, což by leckdo nečekal. Je vidět, že fotbal spojuje a na jeho příběhu lze odkomunikovat prakticky vše,” popisuje duchovního otec projektu a moderátor Petr Svěcený.


Dostupné vstupenky      1 390.0 CZK        1 290.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Regular