TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

TRANCEFORMERS - ULTIMATE EDITION  Již proběhlo


Datum: 21. 09. 2018 21:00

Místo: BrickHouse DOV Ostrava

Žánry: Trance (Hudba) , Trance (Top Akce) , Trance (Blíží se...) , Electronic (Hudba) , Electronic (Top Akce) , Electronic (Blíží se...) , Techno (Hudba) , Techno (Top Akce) , Techno (Blíží se...) , Elektronická hudba (Hudba) , Elektronická hudba (Top Akce) , Elektronická hudba (Blíží se...) , House (Hudba) , House (Top Akce) , House (Blíží se...) , Dance-pop (Hudba) , Dance-pop (Top Akce) , Dance-pop (Blíží se...)

Účinkující: Christopher LawrenceMark SherryAirwaveGiuseppe OttavianiJohn 00 FlemingDriftmoonPaul WebsterDavid Rust

Kontakty  Událost FB


Popis:

Tranceformers, tato hvězdami nabitá noc Vás očekává na začátku klubové sezóny v České republice. Nový koncept party nabízí nejen žádané DJs a špičkový zvuk, ale i exkluzivní zážitek v podobě industriálního prostředí, dech beroucí lasershow a jedinečné euforické atmosféry.

Na této klubové události vystoupí jak uznávané legendy elektronické taneční hudby, tak i ti nejnadanější DJs současnosti, kteří si Vaší pozornost jistě zaslouží. Všichni vystupující budou oznámeni během následujících týdnů. 

Akce se uskuteční v novém unikátním klubovém prostoru BrickHouse DOV, jenž se nachází v působivém industriálním prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě a může se pyšnit moderním vybavením, příznivými cenami na barech, bezbariérovým přístupem a kapacitou až 1500 osob. Klub bude pro tento večer ozvučen špičkovým sound systémem od Funktion-One, tudíž o kvalitní zvuk nebude nouze. Můžete se těšit i na famózní lasershow, projekci a další vizuální podkres, který dovede euforický zážitek z této trance party k naprosté dokonalosti.

VIP vstupenky: umožní vám přístup do privátní VIP zóny s vlastní šatnou a barem, welcome drinkem.

▶ 9 hodin nonstop party
▶ 8 hvězdných DJs
▶ 2 hudební stage
▶ Křišťálově čistý zvuk Funktion-One
▶ Laserová show a projekce

▶ DJs ◀
★ GIUSEPPE OTTAVIANI IT ★
★ JOHN 00 FLEMING GB ★
★ AIRWAVE BE ★
★ CHRISTOPHER LAWRENCE US ★
★ MARK SHERRY GB ★ 
★ DRIFTMOON ★
★ PAUL WEBSTER ★
★ DAVID RUST ★