TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

TŘEBÍČSKÁ CELTA
1. ročník festivalu  K refundaci - více info

TŘEBÍČSKÁ CELTA <br>1. ročník festivalu

Vstupenky na tuto akci vám budou refundovány na stejném prodejním místě, kde jste je zakoupili. Vstupenky uhrazené kartou či převodem vám budou refundovány automaticky. Pokud bude vypsán náhradní termín události, zůstávají zakoupené vstupenky v platnosti.


Datum: 25. - 26. 06. 2021 11:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: areál Podzámecké nivy

Účinkující: Druhej Dech, Brtnický dostavník, Michal Tučný revival Plzeň, Pavel Žalman Lohonka, Nezmaři, Kamelot, Jaroslav Samson Lenk, Tony Joch

Kontakty  www.trebicskacelta.cz  facebook


Popis:

Přestože se jedná o první ročník festivalu Třebíčská celta, zahrají vám slavní interpreti se zvučnými jmény.

LINE-UP:

Druhej dech 12:00 – 12:45

Brtnický dostavník 13:00 – 14:00

Michal Tučný revival Plzeň 14:30 – 16:00

Žalman & spol. 16:30 – 18:00

Nezmaři 18:30 – 20:00

Roman Horký a Kamelot 20:30 – 22:00

Jaroslav Samson Lenk 22:30 – 24:00

Tony Joch 00:30 – 1:30

 Parkování:

Je možné zaparkovat na 4 veřejných parkovištích přímo v centru města (viz odkaz na mapy.cz zde), vzdálených cca 500m od vstupu do areálu. Tato parkoviště lze v sobotu od 11:00 hodin využít bezplatně!

Občerstvení:

Je zajištěn dostatečný počet stanů a stánků s širokým sortimentem teplých i studených jídel a alko i nealko nápojů.

Odpad:

V prostorách festivalového areálu je umístěno dostatečně množství odpadkových košů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu ve svém okolí a odpadkové koše využívali. V případě, že bude odpadkový koš plný, zanechte prosím smetí na zemi vedle odpadkového koše.

První pomoc:

Festival má k dispozici zdravotní personál. Informace vám podají označení členové pořadatelské služby. V případě úrazu mimo dosah festivalové zdravotnické služby volejte číslo záchranné služby 155.

Věci s sebou:

Na festival byste si neměli zapomenout s sebou vzít: průkaz pojištěnce, občanský průkaz, platnou vstupenku, peníze nebo platební kartu, potřebné léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, plavky, pláštěnku, dostatek oblečení pro případ špatného počasí.

Bezpečnost v areálu:

Pracovníci bezpečnostní služby slouží k ochraně návštěvníků a ke střežení areálu festivalu. Při jakémkoli problému se na ně obraťte nebo zkontaktujte pořadatele. Pro příjemný a bezproblémový průběh festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. O bezpečnost mimo areál se stará Policie ČR.

Kompetence a povinnosti pořadatelské služby:

– kontrola identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu a při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč. namátkových kontrol
– osobní prohlídka při vstupu do areálu (zákaz vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů)
– vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez identifikačního náramku, agresivní osoby, ohrožující bezpečnost, neautorizovaní prodejci a prodejci porušující smlouvu o prodeji, dealeři a uživatelé jakýchkoliv omamných látek)
– usměrňování pohybu návštěvníků v případě evakuace, zamezení návštěvníkům vstupu do prostor se zákazem vstupu pro veřejnost
– informace o zdravotnické službě, ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení