Vyhledat událost

TŘEBÍČSKÁ CELTA
1. ročník festivalu ZRUŠENO

TŘEBÍČSKÁ CELTA <br>1. ročník festivalu

Datum: 25. - 26. 06. 2021 11:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: areál Podzámecké nivy

Účinkující: Druhej Dech, Brtnický dostavník, Michal Tučný revival Plzeň, Pavel Žalman Lohonka, Nezmaři, Kamelot, Jaroslav Samson Lenk, Tony Joch

Kontakty  www.trebicskacelta.cz  facebook


Milí fanoušci, příznivci folk a country muziky, kamarádi ...,

     z důvodu přetrvávajících omezení a zákazů kvůli pandemii COVID-19, kdy pochopitelně ani v těchto dnech není schopen nikdo zaručit, že by bylo možné naše dvoudenní setkání vůbec uskutečnit nebo uskutečnit pouze s výraznými omezeními (testy, roušky, oddělené zóny, určený maximální počet návštěvníků, atd..), Vám musíme s lítostí oznámit, že se festival Třebíčská celta 2021 ve dnech 25. - 26.6.2021 neuskuteční a jsme nuceni jej bohužel bez náhrady zrušit.

     Děkujeme Vám za Vaši přízeň a pokud to bude jenom trochu možné a vše se vrátí zase k normálu, v červnu 2022 se na Vás budeme moc těšit!!!

Žádost o vrácení vstupného proveďte >>ZDE<<

Přestože se jedná o první ročník festivalu Třebíčská celta, zahrají vám slavní interpreti se zvučnými jmény.

LINE-UP:

Druhej dech 12:00 – 12:45

Brtnický dostavník 13:00 – 14:00

Michal Tučný revival Plzeň 14:30 – 16:00

Žalman & spol. 16:30 – 18:00

Nezmaři 18:30 – 20:00

Roman Horký a Kamelot 20:30 – 22:00

Jaroslav Samson Lenk 22:30 – 24:00

Tony Joch 00:30 – 1:30 

Parkování:

Je možné zaparkovat na 4 veřejných parkovištích přímo v centru města (viz odkaz na mapy.cz zde), vzdálených cca 500m od vstupu do areálu. Tato parkoviště lze v sobotu od 11:00 hodin využít bezplatně!

Občerstvení:

Je zajištěn dostatečný počet stanů a stánků s širokým sortimentem teplých i studených jídel a alko i nealko nápojů.

Odpad:

V prostorách festivalového areálu je umístěno dostatečně množství odpadkových košů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu ve svém okolí a odpadkové koše využívali. V případě, že bude odpadkový koš plný, zanechte prosím smetí na zemi vedle odpadkového koše.

První pomoc:

Festival má k dispozici zdravotní personál. Informace vám podají označení členové pořadatelské služby. V případě úrazu mimo dosah festivalové zdravotnické služby volejte číslo záchranné služby 155.

Věci s sebou:

Na festival byste si neměli zapomenout s sebou vzít: průkaz pojištěnce, občanský průkaz, platnou vstupenku, peníze nebo platební kartu, potřebné léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, plavky, pláštěnku, dostatek oblečení pro případ špatného počasí.

Bezpečnost v areálu:

Pracovníci bezpečnostní služby slouží k ochraně návštěvníků a ke střežení areálu festivalu. Při jakémkoli problému se na ně obraťte nebo zkontaktujte pořadatele. Pro příjemný a bezproblémový průběh festivalu je nutné dodržovat pokyny pořadatelů a bezpečnostní služby. O bezpečnost mimo areál se stará Policie ČR.

Kompetence a povinnosti pořadatelské služby:

– kontrola identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu a při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč. namátkových kontrol
– osobní prohlídka při vstupu do areálu (zákaz vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů)
– vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez identifikačního náramku, agresivní osoby, ohrožující bezpečnost, neautorizovaní prodejci a prodejci porušující smlouvu o prodeji, dealeři a uživatelé jakýchkoliv omamných látek)
– usměrňování pohybu návštěvníků v případě evakuace, zamezení návštěvníkům vstupu do prostor se zákazem vstupu pro veřejnost
– informace o zdravotnické službě, ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení