Vyhledat událost

Tros Discotequos
České Budějovice  Již proběhlo


Začátek: 14.08.2022 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Žižkárna České Budějovice

Účinkující: Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař

Kontakty  Facebook


Unikátní koncert tří skvělých hudebníků - Vojtěcha Dyka, Jakuba Prachaře a Jana Maxiána - kteří společně vystupují ve formaci s názvem Tros Discotequos. Čeká Vás koncert plný hudební improvizace s širokým repertoárem českých i zahraničních skladeb.

Akce bude pouze pro omezený počet návštěvníků. Vystoupení je totiž založeno na přímém kontaktu s publikem. Takže neváhejte moc dlouho, jakmile se prodají vstupenky v předprodeji, jiné už k sehnání nebudou.

Nečekejte obvyklou podobu koncertu. Pánové z Tros Discotequos hrají jakékoliv národní písně či hity ze zahraničí a užívají si hudbu v netradiční formě. Užívat si ji budete i vy! Provedení písní se odvíjí od atmosféry večera, nálady publika, souznění s kapelou a v neposlední řadě přání diváků. Repertoár žánrů je takřka neomezený. Od populárních songů až po operní árie. O průběhu večera spolurozhodujete vy, diváci. Vy budete spoluautory playlistu a určíte, co se bude hrát. Zábavné provedení, brilantní zpěv, jedinečná harmonie, dokonalý rytmus! Takový bude tento koncert! Koktejl nakažlivé radosti z muziky a společného setkání. Upřímné, otevřené a osvobozující chvíle s hudbou, skvělou náladou a radostí ze života a společného zážitku.