Vyhledat událost

TWOCOLORS | HEAVY METAL LOVE TOUR / Roxy club Praha / 03.11.2024  V prodeji


Začátek: 03.11.2024 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Roxy club Praha

Kontakty  fazemag.de  Instagram


Vycházející hvězdy elektro house scény twocolors od roku 2015 přinášejí do uší veřejnosti nejlepší berlínskou produkci a po více než 4 miliardách streamů přes 40 celosvětových zlatých a (multi-)platinových ocenění od USA po Brazílii, více než půl miliony rádiových přehrání a po čtyřech týdnech na vrcholu německých hitparád, konečně od října vyráží na své „Heavy Metal Love Tour“!

Když Emil Reinke (kytara) a Pierre-Angelo Papaccio (klávesy) v roce 2015 doma ve svém pokoji zahájili svou hudební činnost, vždy následovali svůj vnitřní hlas a neustále hledali zvukovou dokonalost. Jsou ovlivněni alternativními a undergroundovými vlivy i popovou a mainstreamovou kulturou a hudbou. Tyto dva silné kontrasty tvoří základ jejich zvuku. Usilují o novou symbiózu elektra a melodického popu.

V květnu 2020, twocolors vydali svůj singl „Lovefool“, reinterpretaci hitu z roku 1996 švédské kapely The Cardigans. S více než 359 miliony streamů na Spotify znamenala tato píseň průlom dua a stala se absolutním letním hitem roku 2020 s 52 týdny v německých hitparádách.

Následovaly jejich vlastní nahrávky jako „Cynical“, „Heavy Metal Love“ a jejich novinka „Stereo“, které byly streamovány více než 100 milionůkrát a staly se rádiovými stálicemi, stejně jako různé vynikající remixy pro Imagine Dragons, Black Eyed Peas & Shakiru a Lost Frequencies a další hvězdy.

O své hudbě a zejména o svém jménu duo říká: "Vše v životě má dvě strany, světlo a tmu, jin a jang, štěstí a smutek. A to se odráží v naší hudbě." Ti dva nikdy neztrácejí ze zřetele své hlavní poslání: Roztančit dav! Velká cesta začala a diváci jsou srdečně zváni, aby doprovodili two colors na jejich jejich cestě po nejdůležitějších evropských metropolích Ukaž své barvy a pojďme na to!


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]

Cena na místě: Dospělý 890.0 CZK


Dospělý