Vyhledat událost

VANDRÁCI Liška & Révai v CHOCNI – Vagamundos, Papua Nová Guinea / Panský dům Choceň / 22.09.2024  V prodeji


Začátek: 22.09.2024 19:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Panský dům Choceň

Účinkující: Pavel Liška, Jan Révai

Kontakty  vandraci.com  Facebook  Instagram  YouTube kanál


Po úspěšném Vandráckém představení cesty Střední Amerikou 2018, se kterým Honza Révai a Pavel Liška zavítal v roce 2019 poprvé do Chocně, se nyní kluci znovu po 5ti letech vrací se zbrusu novým vyprávěním!

Přestože se skoro pokaždé pohádali o tom, jak to vlastně bylo, kdo chtěl pořád ujíždět, kdo byl protivnej, protože mu nedopřáli zajet si do civilizace pro kakao, kdo si nadělal do trenek a zakázal to vyprávět... , rozhodli se letos znovu vyjet na přednáškové turné.

Letos mají jen 8 zastávek a ve Východních Čechách je to právě CHOCEŇ, kde po přednášce poprvé představí také svou VÝSTAVU VELKOFORMÁTOVÝCH FOTOGRAFIÍ ze své poslední cesty v kavárně CAFE 59.

Na velkém plátně doplní vyprávění promítáním fotek a videí z jejich druhé velké dobrodružné výpravy. Tentokrát se vrátili z druhého největšího ostrova světa, ostrova lidojedů, z tajemné Papuy Nové Guinei. Dozvíte se, koho si kluci vzali na cestu s sebou, aby na ně na ostrově dohlížel a ochraňoval před černou magií… a komu tím chtěli zároveň vyplnit jeho poslední velké přání. Prozradí, co je na ostrově nemile překvapilo, i čím je naopak divoká Papua učarovala. Přiznají se, kde si všichni tři sáhli na úplné dno, aby za to mohli být nevídaně obdarováni. A povypráví i o tom, co jim tahle poslední divočina na Zemi nemilosrdně nedarovala. Možná zahrají i kousek loutkového divadýlka, které si vezli na motorce celou cestu s sebou a které hráli domorodcům, aby k nim nepřijížděli tři bílí muži s prázdnou. No a taky aby je hned nesežrali.

Těším se na setkání s klukama, co si plní své sny... Petr Jílek, producent zážitkových akcí

 


Dostupné vstupenky

Nečíslováno

1   Dospělý: [Regular]

Dospělý