Vyhledat událost

Vanessa Mae: Tour 2019 Brno  Již proběhlo


Datum: 16. 10. 2019 20:00 (open door 19:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: Winning Group Arena

Účinkující: Vanessa Mae

Kontakty  www.iime.co.uk  FB Event


O VANESSU-MAE MAJÍ ČEŠI ZÁJEM. K PRAZE A OSTRAVĚ LETOS PŘIDÁVÁ I KONCERT V BRNĚ

Světově proslulá a neobyčejně nadaná virtuoska Vanessa-Mae si svým uměním podmanila české publikum. Nebývalý zájem o její koncerty přiměl management přidat k podzimním halovým vystoupením v Praze a Ostravě i brněnskou zastávku. Vannesa-Mae tak v rámci svého světového turné zahraje 16. října i v DRFG Areně v Brně, kterou před třemi lety vyprodala. S sebou přiveze výtečnou kapelu a doprovodí ji český smyčcový orchestr a osm tuzemských vokalistů. Hudební dojem umocní vizuální show, na které se hudebnice sama podílí. Vstupenky jsou k dostání v síti TicketLIVE. Zájemci o VIP vstupy tak mají nově možnost vyrazit na umělkyni do moravské metropole. Tyto lístky jsou již v Praze i Ostravě vyprodané.

Po obrovském zájmu o vstupenky na koncert Vanessy-Mae v Ostravar Aréně a O2 areně přidáváme koncert také v Brně. Již teď je jisté, že Ostrava a Praha neuspokojí nápor fanoušků. Cena za vstupenky začíná na 790 korunách a končí na 2490 korunách za první řadu pod pódiem, kam umělkyně ráda během koncertu chodí hrát mezi fanoušky,“ říká promotér koncertu Dalin Vajčner.

Vanessa-Mae se na české koncerty těší. „Pokaždé chci ukázat, co všechno dokážou housle. Do České republiky přivezu své oblíbené kousky z minulosti, ale také několik písní, které hraji jen vzácně. Těším se na spolupráci s českými hudebníky. Doporučuji, abyste se soustředili i na jejich sóla, protože za to vážně stojí,“ říká Vanessa-Mae.

Přestože se koncerty konají téměř za půl roku, přípravy jsou již v plném proudu. Hudebnice je známá svou náročností a precizností. „Máme za sebou několikaletou spolupráci s touto výjimečnou umělkyní. Je pravdou, že její požadavky jsou leckdy nad rámec možností, co lze vůbec v České republice zajistit, ovšem její pozitivní šarm nás vždy dostane na kolena a celý tým je pokaždé okouzlen její přítomností v dobách příprav,“ prozrazuje promotér.

Svými fúzemi klasické a populární hudby oslňuje Vanessa-Mae publikum po celém světě. Díky nesmírné popularitě prodala přes 10 milionů desek ve více jak 100 zemích světa. Už v deseti vystupovala s Londýnskou filharmonií. Od šestnácti let míchá styly a nabízí je s roztomilým úsměvem a šarmem. Díky Vanesse-Mae mohly miliony fanoušků MTV objevit např. Bachovy fugy.

Vanessa-Mae, kterou prestižní časopis People zařadil mezi padesátku nejkrásnějších lidí planety, patří k nejúspěšnějším britským umělcům, ale věnuje se i sportu. Jako lyžařka reprezentovala Thajsko na olympijských hrách v Soči.