TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Kluziště Westfield Chodov na ledě  Již proběhlo


Vstupenku lze jednorázově využít v provozních hodinách kluziště (platí 2h) Přidat do Google kalendáře

Místo: Kluziště Chodov Westfield

Kontakty  www.chodovnalede.cz


Dle dostupných historických pramenů jsme zjistili, že již v roce 1619 Fridrich Falcký, který se v tu dobu přestěhoval do Prahy a nechal se zde korunovat, byl vášnivý bruslař. Nechal tedy uklidit Vltavu od sněhu a šel bruslit.

I vy si můžete vzít brusle a bruslit jako král (pokud brusle nemáte, rádi zapůjčíme). Kluziště jako takové jsme pojali úplně jinak, netradičně. Inspirovali jsme se v sousedním Rakousku, konkrétně ve Vídni, kde tento projekt běží již 30tou sezonu.

Vánoce je období, kdy lidé by měli být na sebe hodní. Proto jsme se rozhodli pomáhat těm, kteří to potřebují a neměli v životě takové štěstí. Pomoci můžete i vy tím, že si k nám přijdete zabruslit. Vybrali jsme 2 organizace, které jsou tématicky spojené s ledem. V krátkosti vám je představíme:

  • PROJEKT ,, SAVES HELP‘‘
    Projekt ,,Saves Help‘‘ - spojil téměř všechny brankáře extraligy a pár brankářů KHL i NHL, aby každým úspěšným zákrokem pomohli zlepšit někomu život. Zde je vybrán vždy konkrétní jedinec , kterému se pomáhá s konkrétní věcí / dětský vozík atd ../ více podrobností na linku www.saveshelp.cz

  • Nadace Jakuba Voráčka ,,Kluk Puk‘‘
    Tato nadace je zaměřena na velmi krutou diagnózu tak zvanou RS – Roztroušená skleróza- jedná se /o podporu individuálních pacientů s RS v tíživé situaci, podporu rozvoje MS center v České republice, podporu komplexní rehabilitace RS pacientů, podporu organizací sdružujících pacienty s RS a další / podrobnosti naleznete v linku - www.nadacejakubavoracka.cz