Vyhledat událost

Kluziště Westfield Chodov na ledě 2021/2022  Již proběhlo


Vstupenku lze jednorázově využít v provozních hodinách kluziště (platí 1h) Přidat do Google kalendáře

Místo: Kluziště Chodov Westfield

Kontakty  www.chodovnalede.cz


Provozní doba kluziště (1.12.-14.2.2022): 10:00 - 21:00 hod.
Komerční pronájmy individuálně.

Zimní bruslařská sezóna je tady. Protáhněte brusle na novém a trochu netradičním kluzišti v parku u obchodního centra Westfield Chodov. Od prosince do ledna se již po třetí park u chodovského obchodního centra promění v romantickou ledovou plochu pro všechny vášnivé i začínající bruslaře.

Kluziště jsme opět postavili na vyvýšené ploše, tak, jak jste tomu byli z minulých let zvyklí. Ledová plocha se rozkládá na 675 m2 a letošní novinkou, kterou jsme si pro vás připravili, je Ice Bar. Nyní se každý bruslař může občerstvit přímo z ledové plochy. Nevšední ledový zážitek si tu mohou opět užít malí i velcí bruslaři, a to denně od prosince do ledna. K dispozici jsou na kluzišti ve vybrané dny instruktoři bruslení, jejichž služby je možné taktéž využít. V případě, že nemáte vlastní brusle, máte možnost si je opět na místě zapůjčit.

A protože je čas Vánoc, nezapomeňte se také na chvíli zastavit a jen tak se svými blízkými nasávat vánoční atmosféru, třeba u voňavého svařáku a dalších tradičních dobrot, které u nás můžete zakoupit. Celý areál je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem od společnosti Nej.cz, která je ověřeným celorepublikovým poskytovatelem internetových, televizních a mobilních služeb.

Vánoce jsou obdobím, kdy by měli být na sebe lidé hodní. Proto jsme se rozhodli pomáhat těm, kteří to potřebují a neměli v životě moc štěstí. Pomoci můžete i vy tím, že si k nám přijdete zabruslit a užít si zimní radovánky do ledového království u OC Westfiield Chodov. K zakoupené vstupence si jednoduše můžete přikoupit tzv. DobroTiket ve výši 30 Kč, 50 Kč nebo 100 Kč. Po skončení letošního ročníku tyto dary přímo poputují na dobročinné účely organizace Cesta Domů.

PŘEDPOKLÁDANÉ PŘESTÁVKY NA ÚPRAVU PLOCHY:

  • Údržba strojová 13:00 – 13:30 a 17:30 – 18:00 (pokud provozovatel neurčí jinak)

COVID INFO

Pro vstup do areálu kluziště platí níže uvedená a aktuálně stanovená pravidla vládou.

Vstup na kluziště:

  • Doporučení - v areálu kluziště doporučujeme mít zakrytá ústa ochrannými pomůcky
  • Osoby nad 18 let - pouze s potvrzením o očkování nebo prodělání nemoci covid (průkaz o očkování: 14 dní po druhé dávce, Evropský národní průkaz)
  • Osoby nad 18 let, které se nemohou podrobit očkování nebo osobu rozočkovanou, kdy očkování nenabylo platnosti - pouze s negativním PCR testem, který není starší než 72 hodin nebo potvrzením o prodělání nemoci covid
  • Osoby 12 - 18 let - pouze s potvrzením očkování, prodělání nemoci covid a nebo negativní PCR testem, který není starší než 72 hodin
  • Osoby 12 let a méně - nekontrolujeme / čestné prohlášení o bezinfekčnosti od zákonného zástupce