TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

VINOHRANÍ VE VINIU 2018  Již proběhlo


Datum: 25.08.2018 15:30

Místo: Vinium Velké Pavlovice

Žánry: Pop rock (Hudba) , Pop rock (Festival) , Pop rock (Top Akce) , Pop rock (Blíží se...) , Hard Rock (Hudba) , Hard Rock (Festival) , Hard Rock (Top Akce) , Hard Rock (Blíží se...) , Rock (Hudba) , Rock (Festival) , Rock (Top Akce) , Rock (Blíží se...)

Účinkující: No NameKatapultWalda GangLegendy se vracíGate Crasher

Kontakty  www.vinohrani-pavlovice.cz  Facebook


Popis:

Festival “VINOHRANÍ VE VINIU“ opět po roce uzavře prázdninovou festivalovou sezonu již tradičně v jedné z nejkrásnějších jihomoravských lokalit  – ve Velkých Pavlovicích! Čeká na vás line-up nabitý velkými jmény z domácí, ale i slovenské hudební scény a jak se již stalo zvykem, hostit jej bude areál vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice!

Hudební festival Vinohraní letos slaví šesté narozeniny a bude to dle tradic festivalu poctivá oslava vína a skvělé hudby. Vinohraní ve Viniu tak zastává čím dál viditelnější místo na české festivalové mapě, kdy předchozí úspěšné ročníky položily základy festivalu, který svou jedinečnou atmosférou přitahuje stále více fanoušků.

MAPA AREÁLU

 

I letos se máme opět na co těšit!

Je nám obrovskou ctí přivítat jako jednu z hlavních hvězd slovenskou kapelu NO NAME, která bezesporu patří k nejoblíbenějším partám českých i slovenských festivalů! Na Vinohraní se představí úplně poprvé. Dalším velkým jménem je legendární KATAPULT v čele s Oldou Říhou, který letos slaví krásné 70.té narozeniny. KATAPULT si na svůj oblíbený festival (byl historicky prvním headlinerem Vinohraní před šesti lety) připravil speciální set! Takže se máte opravdu na co těšit. Dalším nováčkem a třetí největší kapelou letošního ročníku je divoký, surový, rockový a filmový WALDA GANG, který okoření svoji noční show pyrotechnickými efekty. Něžné pohlaví v line upu zastupuje půvabná rocková královna TANJA se svou kapelou. LEGENDY SE VRACÍ rozparádí všechny návštěvníky směsí těch největších rockových a rock’n’rollových hitů světových legend! Nováčkem na Vinohraní bude tentokrát oblíbená brněnská rocková smršť GATE CRASHER.  

K dispozici bude také bohaté občerstvení a vybrané lahůdky. Dobré jídlo a pití pak mohou návštěvníci konzumovat ve velkokapacitních stanech, ze kterých vidí přímo až na festivalové podium! Samozřejmostí je také kvalitní technické zajištění a velkoplošná LED obrazovka.

Připraven je také doprovodný program, proto přijeďte a spojte tyto tradiční slavnosti s prohlídkou výrobních prostor Vinia a jejich historického křížového sklepa, kde na vás čeká degustace vynikajících vín se slevou pro všechny návštěvníky festivalu a také řada soutěží o ceny. Ti, kteří přijedou vozem, budou moci zaparkovat na parkovacích místech v bezprostřední blízkosti areálu. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou strávit ve Velkých Pavlovicích alespoň jednu noc, je připraven prostor pro stanování, který se nachází taktéž několik málo kroků od areálu a je pro všechny návštěvníky festivalu zdarma!

Více info na oficiálním festivalovém webu www.vinohrani-pavlovice.cz

Děti do 120 cm zdarma a do 12 let za 150,- Kč – pouze na místě.