TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Visací zámek, Záviš, Insania / Drnholec (u Mikulova)  V prodeji


Datum: 10. 07. 2021 19:00 (otevření areálu 17:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: Hřiště Starátko, Drnholec (u Mikulova)

Účinkující: Visací zámek, INSANIA, Záviš

Kontakty  www.visaci.cz  FB událost


„Punk's not dead, vy volové“

Největší česká punková legenda, kapela Visací zámek, provede na jižní Moravě rozsev toho nejlepšího ze svý tvorby v Drnholci (u Mikulova) na Starátku.

Visáči vydali v roce 2020 pěkně ostrý, v pořadí už třináctý studiový album „Anarchie a totál chaos“ a některé písně jako Pičus, Tam-tam, Vegetarián nebo Pípa už z koncertů znáte. V Drnholci se kromě novinek můžete těšit na směs starých osvědčených fláků jako Cigára, Traktor, Známka punku nebo Padesát.

Na koncert Visáčů, kteří příští rok oslaví už 40 (!) let vytrvalýho působení v českým hudebním rybníčku v původní (!!!) sestavě, vás rozpálí kultovní brněnská kapela Insania a český kníže pornofolku, Záviš.

HOSTÉ: Záviš, Insania

Ubytování: pořadatel nabízí návštěvníkům koncertu možnost stanování v zadní části areálu, avšak na vlastní odpovědnost! Prostor nebude monitorován pořadatelskou službou a za místo pro stanování nebude vybírán poplatek. Možnost využití WC v zázemí areálu. Pro parkování vozidel bude vyhrazeno jiné místo mimo areál a parkování nebude ve stanové části dovoleno.


Dostupné vstupenky

Nečíslováno Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Dospělý: [Regular]
1   Dítě 10 - 18 let: [Regular]

Cena na místě: Dospělý 540.0 CZK


Dospělý
Dítě 10 - 18 let

  • Za cenu 390 Kč pouze prvních 100 ks a pouze do 8.6.2021!!! Následná cena vstupenky v předprodeji je Kč 440,-
  • Děti do 10 let vstup zdarma
  • Slevy ZTP, ZTP/P nejsou poskytovány.
  • Zakoupením vstupenky návštěvník potvrzuje, že přebírá zodpovědnost za dodržování pokynů vyhlášených vládou ČR v rámci mimořádných opatření vyhlášených v souvislosti s epidemií koronaviru a bude se řídit pokyny pořadatele akce.