Vyhledat událost

Xindl X Narozeninová oslava XL  Již proběhlo


Datum: 28. 11. 2019 20:00 (open door 18:00) Přidat do Google kalendáře

Místo: Forum Karlín

Účinkující: Xindl X

Kontakty  www.xindlx.cz  Facebook  Instagram  www.forumkarlin.cz


Xindl X chystá speciální narozeninový koncert ke svým čtyřicátinám!
Během jubilejního roku 2019 zahraje ve Foru Karlín, vydá zpěvník a album největších hitů.

Pod tímto názvem se skrývá oslava 40. narozenin oblíbeného písničkáře, která proběhne 28.11. 2019 v pražském Foru Karlín. Fanoušci se můžou těšit na jedinečnou koncertní show, plno zajímavých hostů a program sestavený ze všech Xindlových hitů a že jich má na svém kontě pěknou řádku. Pro připomenutí např. skladby Anděl, V blbým věku, Chemie, Cudzinka v tvojej zemi, Láska v housce, Dysgrafik nebo aktuální singl Dřevo, který na několik měsíců obsadil přední příčky rádiových hitparád.

Ke krizi středního věku každý přistupuje jinak. Někdo si koupí Ferarri, někdo si pořídí milenku… a já si udělám narozeninový koncert ve Foru Karlín. Bez nadsázky můžu říct, že to je ten nejdražší a největší mejdan, jaký jsem kdy pořádal. Čtyřicet je římskými číslicemi XL, takže tenhle mejdan bude vážně XL, čili všechno větší. Větší scéna, větší světelná show, víc hostů, než jsem kdy na koncertě měl, a hlavně přehrajeme s kapelou úplně všechny singly, co jsem za svou kariéru vydal a navrch přihodíme i několik úplných novinek. Takže slavit se bude vážně dlouho!” dodává Xindl X.

Koncert ve Foru Karlín nebude to jediné, čím Xindl oslaví svoje jubileum. Kromě toho pro fanoušky nachystal zpěvník svých písní a také vydání svého prvního Best of CD.

Když jsem měl na gymplu svou první kapelu, vydali jsme samizdatem demáč, co se jmenoval Greatest Hits. Tehdy ten název byla velká ironie a já skoro nemůžu uvěřit tomu, že jsem se dožil dne, kdy album největších hitů můžu vydat i bez té ironie. A úplně v šoku jsem z toho, že když jsem ty svoje dosavadní singly poskládal dohromady, vydalo to dokonce na dvojalbum. Najdete na něm 22 písní, co doufám, že už dobře znáte, a navíc i několik novinek, které momentálně finišujeme. A protože mi bylo jasné, že po poslechu tohodle alba budete mít všichni nepřekonatelnou touhu si ty písně sami zahrát, přichystali jsme i zpěvník, kde najdete texty a akordy skoro všech mých písní a i nějaké to povídání k nim.

Více informací na www.xindlx.cz a nebo na Facebooku.

ROZDĚLENÍ VSTUPENEK:

1) Hlavní podlaží (přízemí) - stání - za 549,- Kč VYPRODÁNO

2) První galerie - sezení - vstupenky za 749,- Kč VYPRODÁNO

3) Druhá galerie - sezení - vstupenky VIP za 1990,- Kč  (Limitovaná edice vstupenek 40 ks)
VIP vstupenka zahrnuje (vip odbavení, místo u stolu pro 2 osoby s občerstvením - víno, voda, snack, možnost barové obsluhy, meet & greet s Xindlem X) VYPRODÁNO

ZTP/P - cena běžné vstupenky (nejlevnější kategorie 449,-/549,-) + doprovod ZDARMA (více informací na info@ticketlive.czVYPRODÁNO