TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

10. ROCKOVÝ MAJÁLES "ZUBŘÍ ZEMĚ" 2020 / Permanentka  V prodeji


Datum: 18. 09. - 19. 09. 2020 15.00 hod. Přidat do Google kalendáře

Místo: Sportovní ovál za Lužánkami, Bystřice nad Pernštejnem

Účinkující: ARAKAIN, DOGA, TRAUTENBERK, KOMUNÁL, ALKEHOL, TITANIC, TH!S, VITACIT, MILOŠ DODO DOLEŽAL, HAND GRENADE, EUFORY /SK/, LOKOMOTIVA PLANET, VIGO, RIMORTIS, HEADFIRE, D.O.P., B.C.BROTHERS, KABÁT revival

Kontakty  www.rockovymajales.cz  Facebook  Událost FB


Popis:

ROCKOVÝ MAJÁLES JIŽ PODESÁTÉ OVLÁDNE VYSOČINU, NOVĚ VE DVOU DNECH!

Po úspěšném 9. ročníku, v přesunutém novém termínu, předposlední zářijový víkend, 18. - 19. 09. 2020, se v Bystřici nad Pernštejnem bude konat tradiční kulturní akce 10. ROCKOVÝ MAJÁLES "ZUBŘÍ ZEMĚ", jediný a jedinečný rockově orientovaný majáles v celé ČR. Jde o jeden ze tří největších open-air rockových festivalů na Vysočině, který spojuje kvalitní, nejen rockovou muziku, ale i pohodovou a přátelskou atmosféru s příjemným přírodním prostředím areálu na prosluněné travnaté ploše sportovního oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem, tedy v oblasti, kde historicky žila obrovská divoká zvířata - mystičtí zubři - ke kterým se festival hlásí názvem "ZUBŘÍ ZEMĚ".

10. ROCKOVÝ MAJÁLES "ZUBŘÍ ZEMĚ" nabídne tradiční hvězdné obsazení těmi největšími českými rockovými legendami, v čele s kapelami ARAKAIN, DOGA, TRAUTENBERK, KOMUNÁL, ALKEHOL, TITANIC, VITACIT, MILOŠ DODO DOLEŽAL, RIMORTIS, HAND GRENADE, EUFORY /SK/, LOKOMOTIVA PLANET, VIGO, D.O.P., HEADFIRE, ale také TH!S s Vojtou Kotkem, B.C.BROTHERS a s velkým lákadlem KABÁT revival.

První NOVINKOU je změna na dvoudenní festival, tedy jubilejní desátý ročník je historicky poprvé rozšířen o jeden den - o pátek 18. 9. 2020. Během dvou dnů zažije Vysočina rockovou - hard rockovou - metalovou smršť 16 nadupaných kapel. Vstupenky jsou v předprodeji samostatně na pátek i na sobotu, nebo také dvoudenní permanentka na celé oba festivalové dny.

Druhou NOVINKOU jsou V.I.P. vstupenky a také rodiné a skupinové V.I.P. vstupenky - RODINKA, PARTIČKA, PARTA, PARTA XL A PARTA XXXL. (pro skupiny v počtu 4 - 12 lidí), kdy každá vstupenka v ceně obsahuje vlastní samostatný party stan se sezením, vlastní chlazený výčep a sud piva Chotěboř.

Třetí NOVINKOU je nabídka předprodeje velmi levného ubytování pro všechny návštěvníky, kteří si chtějí naplno užít oba dny open-air festivalu. Nově jsme připravili 2-lůžkové a 3-lůžkové pokoje v dosahu pouhých 700 metrů od areálu. Zcela nejlevnější variantou ubytování je stanové městečko ve vzdálenosti 30 metrů od festivalového areálu, kdy Vám postačí vzít si s sebou z domu spacáky a vlastní stan, vedle kterého ve stanovém městečku můžete parkovat i s Vaším autem.

Čtvrtou NOVINKOU je možnost bezplatné registrace do MAJÁLESOVÉHO VĚRNOSTNÍHO KLUBU, kdy členové klubu mohou pro sebe i své blízké čerpat slevy při koupi vstupenek i další benefity. Více informací na FB profilu (www.facebook.com/rockovymajales) nebo na webových stránkách (www.rockovymajales.cz).

 

DVOUDENNÍ PROGRAM

10. ROCKOVÝ MAJÁLES "ZUBŘÍ ZEMĚ":


PÁTEK 18. 9. 2020

/VSTUP: 14.30 hodin, START: 15.00 hodin/

LINE-UP:

  B.C. BROTHERS
  HEADFIRE
  D.O.P.
  RIMORTIS
  KOMUNÁL
  TITANIC
  VITACIT
  MILOŠ DODO DOLEŽAL
  AFTER PARTY "HARD & HEAVY" DJ
 

CLOSE GATE: 03.00 hodin (ráno sobota 19. 9. 2020)

 

SOBOTA 19. 9. 2020

/VSTUP: 10.30 hodin, START: 11.00 hodin/

LINE-UP:

moderátor: JAKUB KOHÁK 

  VIGO
  LOKOMOTIVA PLANET
  EUFORY /SK/  
  ALKEHOL
  HAND GRENADE
  TH!S s Vojtou Kotkem
  DOGA
  ARAKAIN
  TRAUTENBERK
  KABÁT revival
  AFTER PARTY "HARD & HEAVY" DJ
 

CLOSE GATE: 06.00 hodin (ráno neděle 20. 9. 2020)

 

SPECIFIKACE DVOUDENNÍ PERMANENTKY:

 

STANDARD PERMANENTKA ZAHRNUJE:

  • vstup do areálu v oba dny festivalu

 --------------------------------------------------------

  • Dítě, jež nedosáhlo 10 let věku, VSTUP ZDARMA v doprovodu dospělé osoby s platnou dvoudenní permanentkou (věk je nutno prokázat předložením průkazu zdravotního pojištění dítěte). Na jednu dospělou osobu je povolen vstup maximálně se dvěma dětmi;


Dostupné vstupenky

Standard Opravňuje ke vstupu do areálu a páska slouží jako vstupenka na oba dny festivalu.

1   Dospělý: [Regular]
1   Dospělý (člen Majálesového klubu): [Regular]

Dospělý
Dospělý (člen Majálesového klubu)

VŠECHNY VSTUPENKY I DVOUDENNÍ PERMANENTKY JSOU NEPŘENOSNÉ a u vstupu do areálu budou vyměněny za pásku na zápěstí. / Každý návštěvník areálu musí mít vlastní vstupenku. /
Důležité informace vč. Návštěvního řádu kulturní akce 10. ROCKOVÝ MAJÁLES "ZUBŘÍ ZEMĚ", 18.-19.9.2020, Bystřice nad Pernštejnem, je k dispozici na oficiálních webových stránkách - www.rockovymajales.cz /
Změna programu vyhrazena. / Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit aktuální cenu vstupného.