TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Chuchelské vinobraní 2021  Již proběhlo


Datum: 18. 09. 2021 13:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Chuchle Arena Praha

Účinkující: Jaroslav Uhlíř s kapelou, PSH, Cimbálová muzika Trnka, Mladí a neklidní, Justin Case

Kontakty  www.chuchelskevinobrani.cz  Instagram  FB Událost


Srdečně vás zveme na 2. ročník Chuchelského vinobraní, který proběhne 18.9.2021 od 13:00 na Chuchelském závodišti, na adrese Radotínská 69/34. Na akci vystoupí interpreti Jaroslav Uhlíř s kapelou, PSH, Cimbálová muzika Trnka, Mladí a Neklidní z Divadla na Maninách a Justin Case.

Můžete se těšit na vína z Moravy, Čech, či z různých koutů světa. Pro vyznavače výběrových vín nabízíme jedinečnou příležitost k zakoupení jejich ochutnávky doprovázené výkladem od sommeliéra s doplňkovým občerstvením, jež bude probíhat pro omezený počet osob. Na akci najdete stánky nejen s vínem, ale i s pivem či jinými nápoji.

Dále budou přítomny stánky s českým či mezinárodním občerstvením a pochutinami. U nás si najde to své jak milovník masa, tak i vegan. Dále se můžete těšit například na ohnivou show, kouzelníka, ukázku kovářského či sklářského umění nebo fotokoutek, kde si můžete zvěčnit vzpomínku na tuto akci. Pro děti bude zajištěn bohatý sportovní program v podobě vystoupení kouzelníka, bubble show, malování na obličej, divadýlka a mnoho dalšího.

A to není vše, co pro vás máme připraveno. Pro více informací a novinek sledujte webové stránky www.chuchelskevinobrani.cz, naši Facebookovou událost Chuchelské vinobraní 2021 a náš Instagramový profil @chuchelskevinobrani. Těšíme se na vás!