Vyhledat událost

EWA FARNA: MÁLO SE ZNÁME TOUR Chomutov  Již proběhlo


Datum: 01. 12. 2021 19:30 Přidat do Google kalendáře

Místo: Městské divadlo Chomutov

Účinkující: Ewa Farna

Kontakty  www.ewafarna.com  Facebook


Vážení návštěvníci,

po pečlivé analýze celkové situace jsme se rozhodli, že v souladu se všemi platnými opatřeními Vlády ČR dokončíme poslední turné Málo se známe v plánovaných termínech - 24.11.2021 Jihlava, 27.11.2021 Karlovy Vary a 1.12.2021 Chomutov.

Pokud je možné za jistých pravidel (které však neurčujeme ani my, ani pořadatel) koncerty uskutečnit, tak je po dvou letech čekání fanouškům dopřejeme.
V Ewině situaci totiž není již možné termíny přesouvat a jsou to jediné akce, které mohou být realizované před plánovanou koncertní pauzou.
Hudba nemá rozdělovat, ale i přesto jsme rozhodnutím vlády postaveni před situaci bez dobrého východiska.
Návštěvníkům, kteří nesplňují nová vládní nařízení (tedy nejsou očkováni), se tímto velice omlouváme. Podle zmíněných vládních nařízení ale mají naprostý nárok na vrácení vstupného - pozor, ne u pořadatele, nýbrž u Ministerstva financí.

Budeme s vrácením vstupného nápomocni a sdělíme co nejvíce instrukcí a informací, jaké ministerstvo nabízí. Pro bližší info prosím kontaktujte pořadatele:

e-mail: jiri.zevl@funtastic.art
tel.: 605157157

Zpěvačka Ewa Farna se rozhodla po celý rok 2019 omezit počet venkovních vystoupení na městských akcích a festivalech v České republice a vyráží na divadelní turné s názvem “Málo se známe”. Předvede své písně v komornějším prostředí, byť na energii a naléhavosti neubere, dá hodně prostoru svým vynikajícím muzikantům a posluchači si ji budou moci zároveň užít vsedě. Naskytne se proto i příhodnější prostředí pro lepší interakci mezi publikem a kapelou a vytvoření intimnější atmosféry. 

V roli předskokana se představí Roman Tomeš s kapelou.