Vyhledat událost

Festival Okoř 2022 TERMÍN V JEDNÁNÍ


Datum: TERMÍN V JEDNÁNÍ Přidat do Google kalendáře

Místo: Hrad Okoř

Účinkující: Miro Žbirka, Tomáš Klus, Xindl X, Jaroslav Uhlíř s kapelou, Berenika Kohoutová

Kontakty  www.festivalokor.cz


Organizátoři Open Air Festivalu Okoř se po pečlivém zvážení aktuální situace a všech souvisejících aspektů rozhodli oznámit zrušení letošního ročníku. Podrobnosti vysvětlují v následujícím vzkazu všem příznivcům legendárního festivalu, jehož první ročník se na Okoři konal v roce 2000:

„Velice nás to mrzí, ale bohužel stejně jako vloni, také letos jsme nuceni zrušit Open Air Festival Okoř. Ukázalo se, že lidé nemají o festivaly zájem, což se negativně projevilo na předprodeji vstupenek. Náklady na realizaci festivalu jsou však natolik vysoké, že bez rozumného stavu předprodeje si nemůžeme dovolit festival uskutečnit – bylo by to pro nás neúměrné riziko. S ohledem na závazky u všech dodavatelů ani nemůžeme s rozhodnutím čekat do poslední chvíle. Věříme, že příští rok bude ve společnosti panovat lepší, uvolněnější atmosféra, bez výrazných omezení a obav a festival si v roce 2022 společně užijeme naplno.

Ti, kteří mají zakoupené vstupenky, mají možnost zažádat o vrácení vstupného prostřednictvím TOHOTO ODKAZU. Termín konání Open Air Festivalu Okoř 2022 zatím není stanoven.“