TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

Festival Okoř 2021 PŘIPRAVUJEME


Datum: 21. 08. 2021 13:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Hrad Okoř

Účinkující: Miro Žbirka, Čechomor, Xindl X, No Name

Kontakty  www.festivalokor.cz


Po delší době zdravíme všechny fanoušky a příznivce Festivalu Okoř!

I přes to, že jsme do posledních chvil doufali, jsme po prozkoumání a zvážení všech možností ohledně konání Festivalu Okoř 2020 nuceni oznámit jeho zrušení. V souvislosti s pandemií COVID-19 bylo na základě Mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví č.j. MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN bylo s účinností od 25/05/2020 až do odvolání mimo jiné zakázána hudební a další umělecká představení s účastí nad 300 osob. S ohledem na tento fakt jsme nuceni letošní ročník Festivalu Okoř 2020 oficiálně zrušit.

I přes tuto velice nepříjemnou zkušenost věříme, že nám zachováte přízeň a budete se s námi o to víc těšit na nadcházející ročník 2021. Přesné datum konání bude 21/08/2021. Usilovně se věnujeme přípravám a věříme, že vás nezklameme.

Pro mnohé důležitá informace ohledně vstupenek je, že veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i pro plánovaný ročník 2021. Svou podporu nám vyjádříte tím, že vstupenky, které jste si zakoupili na letošní ročník si ponecháte v platnosti a příští rok si přijdete na louku pod hradem užít svou dávku kulturního zážitku. Je pro nás velice důležité, abychom jako team stojící za celým Festivalem Okoř dostáli své pověsti a fanoušky a příznivce tohoto festivalu jsme nezklamali.

Vzhledem k tomu, že pravidla pro vracení vstupného / vystavení voucherů na hromadné akce jsou zatím stále v legislativním procesu vlády, detaily k případnému vracení vstupného zveřejníme později.