TicketLIVE - Naživo je to nejlepší

James Blunt - Once Upon A Mind Tour 2020  V prodeji


Datum: 06. 03. 2020 20:00 Přidat do Google kalendáře

Místo: Tipsport Aréna Praha

Účinkující: James Blunt

Kontakty  www.iime.co.uk  www.jamesblunt.com  FB Event  Facebook  Instagram


Popis:

James Blunt se do Prahy vrátí s novým albem!

Autor hitů jako You're Beautiful, Goodbye My Lover nebo Wisemen vystoupí 6. března 2020 v pražské Tipsport Areně v rámci turné k novému albu Once Upon A Mind, kterým se vrací zpět k ryzímu písničkářství. Hudebník, jenž svými hity nejprve ovládnul Evropu a pak se v USA stal prvním britským umělcem na čele hitparády od dob Candle in the Wind Eltona Johna, má zajímavý příběh. Absolvoval vojenskou akademii a sloužil i ve válečném Kosovu. Po odchodu z armády natočil debutové album Back to Bedlam, které patří v domovské Velké Británii k nejlépe prodávaným nahrávkám vůbec. Od té doby si fanoušci na celém světě koupili přes 23 milionů jeho desek.

„Poté, co Blunt na poslední nahrávce koketoval s elektronikou, se na aktuálním albu Once Upon A Mind vrací zpět k tomu, co umí nejlépe. Píše klasické písně, které chytnou za srdce. Důkazem je svěží singl Cold. Blunt slibuje, že na nahrávce najdeme i jeho klasické balady, popové skladby či lehký náznak country. Naživo zároveň přehraje i všechny svoje zásadní hity,“ říká promotér koncertu Dalin Vajčner.

Nová nahrávka Once Upon a Mind vyjde na konci října. V únoru pak zpěvák se svoji skvělou doprovodnou kapelou vyrazí nejprve na britské turné, které naváže na světové turné. V jeho rámci dorazí v pátek 6. března i do Prahy.

Bluntovo první album patří mezi nejúspěšnější britské nahrávky. Dobře si vedl i jeho následovník All the Lost Souls se singlem 1973, který vévodil hitparádovým žebříčkům ve více než dvaceti zemích. Třetí studiovou nahrávku Some Kind of Trouble vydal v roce 2010. Na aktuální zatím poslední čtvrté studiové album lákal Blunt písní Bonfire Heart, s níž se dostal na čtvrté místo britské singlové hitparády. Poprvé Blunt v Česku vystoupil na vyprodaném koncertu v pražské Lumbeho zahradě v létě roku 2006. O jeho vystoupení byl tehdy takový zájem, že pořadatelé museli provizorně rozšiřovat areál. 


Dostupné vstupenky      890.0 CZK        990.0 CZK        1 090.0 CZK        1 190.0 CZK        1 290.0 CZK  

Klikněte na Vámi vybraný sektor pro zobrazení dostupných vstupenek:

Stání u pódia Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: 1 290.0 CZK [Kategorie I. ]

Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: 990.0 CZK [Kategorie IV. ]

Sektor 104 - Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: 890.0 CZK [Kategorie V. ]

Sektor 105 - Stání Opravňuje ke vstupu do nečíslované zóny.

1   Regular: 890.0 CZK [Kategorie V. ]

Regular